UWAGA!

Bo w życiu liczy się piękno!

2014-11-15
Aktualizowany 2014-11-17 07:00
 

Dzięki niej nasze życie jest piękniejsze i radośniejsze, to ona pozwala nam błyszczeć o każdej porze i sprawia, że czujemy się doskonale. Biżuteria, którą znajdziesz w salonie jubilerskim Agat, to wyjątkowa mieszanka estetyki, fantazji i precyzji, która od razu zapada w pamięci.

Do wyboru, do koloru
       Oferujemy ogromny wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Wstawiamy również brylanty, a także bezpłatnie grawerujemy. Dajemy również 30 procent rabatu i jako jedyni dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę.
      
       Skuś się na promocje!
      
Marzysz o nowej biżuterii? Chciałbyś dać komuś coś piękny prezent? Zajdź do Agatu, właśnie tutaj znajdziesz wyjątkowe promocje - 30 proc. na złoto i 30 na srebro! To właśnie tu kupisz wymarzone brylanty, na które dostaniesz 20- procentowy rabat, piękną ceramikę i celebrytki, czyli łańcuszki z zawieszką, objęte 30 procentowym rabatem, od teraz obecna jest także 15- procentowa promocja na stal.
      
       Korzystnie i z rabatem
       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy korzystny kurs skupu, oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż mamy stałą promocję do 30 proc., istnieje możliwość negocjacji ceny.
      
       Elegancko i z precyzją

       To nie tylko miernik czasu, ale i nasza wizytówka.To także idealny pomysł na prezent, bo nic nie jest tak uniwersalne jak zegarek. W salonie Agat znajdziesz zegarki takich marek jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna mamy również takie marki jak Fossil i Doxa. Uwaga! Od teraz Casio Baby- G z rewelacyjnym rabatem w wysokości 30 proc!

 


       Warto mieć kartę
       Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu ponad 20 proc. rabatu.
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

--- Reklama ---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej