UWAGA!

Bogusław Milusz zrezygnował

 Elbląg, Bogusław Milusz
Bogusław Milusz (fot. Anna Dembińska)

Wiceprezydent Elbląga Bogusław Milusz zrezygnował ze swojego stanowiska. Jak informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta, rezygnacja została złożona dziś (31 marca) na ręce Witolda Wróblewskiego. Została przyjęta.

Jak tłumaczy Joanna Urbaniak, decyzja wiceprezydenta jest podyktowana względami zdrowotnymi związanymi z przebytą chorobą. Potwierdza to również Bogusław Milusz. 
       - W pewnym momencie trzeba zwolnić - skomentował w rozmowie z nami swoją decyzję. 
       Bogusław Milusz został wiceprezydentem w grudniu 2014 r., był odpowiedzialny za oświatę i sprawy społeczne. Wcześniej był dyrektorem Zespołu Szkół w Nowakowie, a w latach 2006 - 2010 elbląskim radnym i przewodniczącym komisji oświaty. Był także nauczycielem w SP 11, trenerem zespołów młodzieżowych. Jest również jedną z osób odpowiedzialnych za ostatnią kampanię wyborczą Witolda Wróblewskiego. Jako wiceprezydent odpowiadał m.in. za oświatę i sprawy społeczne.
       Kto go zastąpi? Czy jednak pozostanie w Urzędzie Miejskim tylko dwóch wiceprezydentów? - Prezydent nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie. Potrzeba na to trochę czasu - powiedziała nam Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama