UWAGA!

Boiska na ostatniej prostej

 Elbląg, Boisko przy SP 18 prawie gotowe
Boisko przy SP 18 prawie gotowe (fot. Michał Skroboszewski)

Na budowach przyszkolnych boisk w zasadzie pozostała do wykonania „wykończeniówka”. Następnie miejscy urzędnicy odbiorą inwestycję i... Chcielibyśmy napisać, że będzie można korzystać z boisk, ale pandemia koronawirusa może wymusić brak aktywności. Zobacz zdjęcia.

Budowa boisk wielofunkcyjnych przy Szkołach Podstawowych nr 18 i 21 oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 jest już „na ostatniej prostej”.

- Jest już położona nawierzchnia na boiskach, pomalowane są linie, trwa montaż piłkochwytów. Na boiskach przy szkołach jest już ustawione ogrodzenie, trwa jego montaż przy boisku przy SOSW. Do zrobienia pozostały prace wykończeniowe – informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego elbląskiego ratusza.

Odbiory inwestycji rozpoczną się w maju. Boisko w SP 18 będzie kosztować 710 tys. zł netto (plus VAT), przy SP 21 – 765 tys. zł, przy SOSW nr 1 – 257 tys. zł.

Inwestycja w SP 18 wygrała głosowanie w budżecie obywatelskim na rok... 2018. Oddały na nią głos prawie 4 tysiące elblążan.

Kiedy będzie można korzystać z nowych boisk? Rząd zaplanował otwarcie boisk od 4 maja, prawdopodobnie po zakończeniu procedury, prawdopodobnie będzie można korzystać – oczywiście biorąc pod uwagę obostrzenia sanitarne.

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama