UWAGA!

Broadway zaprasza na kursy

Wraz ze zbliżającą się wiosną Szkoła Tańca Broadway zaprasza na kolejne kursy taneczne, które pomogą Ci przebudzić z zimowego snu. Zapisz się już dziś!

Już od 2 marca ruszą zajęcia:
     
     Baletu klasycznego – dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat w poniedziałki i środy od 16.00 do 17.00. Zajęcia prowadzone są przez profesora baletu klasycznego Jacka Walasika pierwszego solistę Opery Warszawskiej, solistę Moulin Rouge oraz nowojorskiego Broadway’u. Przygodę z tańcem warto rozpocząć od zajęć baletu klasycznego, gdyż jest on podstawą szkolenia każdego tancerza. Ćwiczenia kształtują szczupłą sylwetkę, elegancję ruchu, przygotowują do tańca na puentach oraz do innych form tanecznych kształtując również umuzykalnienie klasyczne oraz wiedzę o teatrze.
     
     Modern – jazz dla dzieci i młodzieży - zajęcia prowadzone są przez Agnieszkę Mielczarek – absolwentkę Groupment Education Culturele et Artiste w Paryżu i odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i środy od 17.00 do 18.00. Osoby uczęszczające na kursy mają szansę występować podczas festiwali, przeglądów i konkursów organizowanych na terenie całej Polski. Modern – jazz to najbardziej popularny styl tańca w programie „You can dance – po prostu tańcz”. Najlepsi kursanci mogą ubiegać się o możliwość rozwijania swoich zdolności w profesjonalnych grupach tanecznych realizujących spektakle i rewie.
     
     Modern - jazz dla pań – zajęcia z tej formy tańca doskonalą umiejętności taneczne oraz zapewniają piękną sylwetkę.

 

Dzięki ćwiczeniom rozciągającym towarzyszącym nauce tańca panie mogą nabrać gibkości, wdzięku oraz doskonalić kondycję fizyczną. Zajęcia dla pań odbywać się będą w piątki w godzinach 18.00 – 19.30.
     
     Taniec towarzyski dla dorosłych. Podczas kursu można nauczyć się najpiękniejszych tańców świata takich jak: walc, tango, foxtrot, samba, cha-cha, jive. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów – mistrzów tańca. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy od 18.00 do 19.00. Na kurs tańca towarzyskiego należy zgłaszać się w parach.
     
     Osoby chętne do wzięcia udziału w zajęciach aerobiku i yogi mogą zapisywać się do grup już istniejących. Zajęcia aerobiku odbywają się we wtorki i czwartki od 19.00 do 20.00, natomiast zajęcia yogi w poniedziałki i środy od 17.45 do 19.15.
     
     Zapisy trwają od 21 lutego telefonicznie pod numerem 055 236 92 82 w godzinach od 16.00 do 20.00 oraz 606 716 626 lub drogą mailową:broadway@taniec.elblag.pl. Ilość miejsc ograniczona! Informacje o innych zajęciach na stronie www.taniec.elblag.pl.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie