UWAGA!

BTH - dla domu i wokół domu

 
BTH - dla domu i wokół domu
fot. WS

Centrum Elektryczno-Budowlane BTH istnieje w Elblągu od ponad 5 lat. W ostatnim czasie firma przeniosła swoją siedzibę do centrum miasta, rozszerzyła asortyment i wciąż się rozwija.

BTH to znana marka w Elblągu. Od kilku lat specjalnością firmy jest elektryka i oświetlenie. Hurtownia elektryczna BTH znajdowała się przy ul. Nowodworskiej. Teraz firma zmieniła swoją siedzibę, poszerzając jednocześnie gamę produktów.
       - Postanowiliśmy przenieść się bliżej centrum. Mamy większą powierzchnię i większy asortyment - mówi Monika Winczewska, współwłaścicielka marketu.
       To już nie tylko elektryka i oświetlenie – lampy, żarówki, włączniki, przełączniki... BTH oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych i produktów wykończeniowych, takich jak farby, lakiery itp. W sprzedaży są również narzędzia budowlane i elektronarzędzia, sprzęt dla majsterkowiczów, produkty chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły ogrodnicze. BTH to także stolarka okienna, drzwi i drewniane podłogi.
       - Cały czas poszerzamy asortyment, sprowadzamy nowe produkty, realizujemy zamówienia klientów, na bieżąco sprowadzamy towar, na który jest zapotrzebowanie - dodaje współwłaścicielka BTH.
      
       BTH jest konkurencją dla innych elbląskich marketów budowlano-ogrodniczych.
       - Mamy bardzo dobre ceny, często organizujemy promocje i wyprzedaże - podkreśla Monika Winczewska, współwłaścicielka BTH. - A ponadto jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o ceny, można się z nami targować. Teraz oferujemy oświetlenie w wyjątkowych cenach! Promocja na lampy trwa do końca marca.
      
       Szeroki wachlarz produktów dla domu i ogrodu to nie jedyna zaleta BTH. Na klientów czeka profesjonalna obsługa, wyszkolona ekipa z wieloletnim doświadczeniem chętnie udziela porad i wskazówek.
      
      
Centrum Elektryczno-Budowlane BTH
      
ul. Grunwaldzka (obok Nomi)
      
       Godziny otwarcia:
       poniedziałek - piątek
       8 – 18
       sobota
       8 – 16
      

 


      

       ------ Reklama ------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie