UWAGA!

Budowa parkingu na targowisku wywołała sporo emocji

Dla kierowców i kupujących budowa parkingu to wspaniała informacja. Dla sprzedających już zdecydowanie nie. Rozpoczęły się prace przy budowie parkingu na targowisku miejskim. Jednak mało kto spodziewał się, że ta inwestycja wywoła aż tyle emocji.

Pierwszy przetarg na budowę parkingu został ogłoszony jeszcze w czerwcu tego roku. Wówczas z powodu zbyt wysokich ofert, przekraczających możliwości finansowe miasta, został unieważniony. Dopiero zwiększenie przez miasto kwoty na tę inwestycje pozwoliło wyłonić wykonawcę, Jest nim konsorcjum elbląskich firm: Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów oraz Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Prace związane z budową parkingu potrwają do połowy października. Po zakończeniu remontu Postój w tym miejscu będzie bezpłatny. Póki co i handlujący i sprzedający muszą uzbroić się w cierpliwość...bo tej na żadnym stoisku nie da się kupić.
       Więcej inrofmacji na stronie Telewizji Elbląskiej.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nie okroiliscie tej inwestycji za to okroiliscie kompleks sportowy całkowicie(E Arena Elblag)
  • No to wiadomo na co "idą" ciężkie pieniądze, które płacimy za wodę
  • I tak bym wolał jeździć na rynek na modrzewinie gdzie nie ma potrzeby budowania parkingów na siłę, a i pieniądze już zostały wydane.
  • Parking był przy Piłsudskiego, ale tam giełda. Ten, za pomocą parkomatów będzie "trzepał forsę" dla firmy to prowadzącej, i nieco dla miasta. Dlatego tempo budowy dużo większe niż na skrzyżowaniu Nowowiejska, Teatralna, 12Lutego.
Reklama