UWAGA!

----

Budynki oświatowe zostaną ocieplone - są na to pieniądze

Urząd Miejski otrzymał dofinansowanie na termomodernizacje budynków elbląskich placówek oświatowych. W marcu ruszy procedura przetargowa, zaś prace rozpoczną się pod koniec czerwca.

Ocieplone zostaną budynki Zespołu Szkół Ogólnokształcących mieszczącego się przy ulicy Pocztowej, Bursy Szkolnej nr 3
     zlokalizowanej przy ulicy Wapiennej oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego znajdującego się na ulicy Kopernika.
     - Już w marcu rozpocznie się procedura przetargowa, natomiast prace związane z termomodernizacją rozpoczną się pod koniec czerwca bieżącego roku i potrwają do końca przerwy wakacyjnej – informuje Piotr Rzepczyński, p.o. rzecznika prasowego prezydenta Elbląga. - Całość zadania będzie kosztować 947 tys. euro, z czego 85 proc. będzie dofinansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A co wspólnotami, które nie mogą zrobić elewacji bo Wielce panujący. Konserwator zabytków nie wyraża zgody na docieplenia ? Konserwator nic nie daje a wymogi ma jakby z sufitu wziete. Budynki mają się zawalić ? czy szanowny konserwator sobie odpuści ? I tak każdy ma okna z innej parafii i jakoś konserwator tego widzi.
  • A co na to Elektrociepłownia i Epec, przecież im spadną rachunki. Cha, cha, cha
  • a kiedy zrobią elewację sp1? bo naprawdę przykro patrzeć na budynek tej podstawówki
Reklama