UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Burmistrz wygrał z posłem w trybie wyborczym

Sąd nakazał zamieszczenie sprostowania i zakaz dalszego rozpowszechniania nieprawdziwych informacji posłowi Wojciechowi Penkalskiemu. To wynik procesu w trybie wyborczym, który posłowi wytoczył wiceburmistrz Braniewa Jerzy Maziarz. 

Jerzy Maziarz, wiceburmistrz Braniewa, pozwał w trybie wyborczym posła Wojciecha Penkalskiego o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Poszło o wpis na jednym z portali społecznościowych. Wojciech Penkalski napisał, że „burmistrz Braniewa przyznał w czerwcu mieszkanie socjalne osobie, która żyje ponad przeciętna braniewską, trzy  dni po posiedzeniu komisji społecznej, rejestruje na swoją osobę luksusowy samochód”. Ta osobą miał być Kamil Stankiewicz, który kandyduje do rady powiatu braniewskiego z listy Porozumienia Samorządowego, czyli tej samej co burmistrz Braniewa. Ponadto poseł zarzucił obecnym władzom miasta, że w tej kadencji nie oddano do użytku żadnego lokalu socjalnego. Sąd uznał, że informacje zamieszczone we wpisie były nieprawdziwe.
      
       Więcej w materiale filmowym Telewizji Elbląskiej, który zamieszczamy obok.
Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama