UWAGA!

Bursztynowa Miss Polski Władysławowo 2008

2008-07-06
22:47

W sobotę 5 lipca we Władysławowie odbył się pierwszy etap wyborów Bursztynowej Miss Polski. Wzięło w nim udział 12 kandydatek z Płocka, Myśliborza, Elbląga, Gościna, Gdańska, Rzeszowa, Legnicy, Pruszcza Gdańskiego, i Tomaszowa Mazowieckiego. Zobacz fotoreportaż z tej imprezy.

Bursztynową Miss Polski Władysławowo 2008 została Natalia Hempel z Legnicy. Natalia, to piętnastoletnia uczennica gimnazjum, pochodzi z Legnicy. W wolnych chwilach gra w tenisa ziemnego, uczy się tańca nowoczesnego i latynoamerykańskiego. Wymiary: 82/62/84.
     Tytułami komplementarnymi uhonorowano jeszcze trzy kandydatki:
     - Bursztynową Miss Hanes została Roksana Ciesielczuk z Tomaszowa Mazowieckiego
     - Bursztynową Miss Fantazja została Agata Adamczuk z Elbląga. Agata, to rodowita Elblążanka, ma siedemnaście lat i wymiary: 80/60/90. Uczy się w Zespole Szkół Ekonomicznych. Interesuję się muzyką, informatyką, a także czynnie uprawia taniec nowoczesny.
     - Bursztynową Miss Pujan została Martyna Sarzyńska z Płocka.
     Kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski 2008 wystąpiły w czterech wyjściach. Pierwsze wyjście było w kolekcji odzieży Avanti , kolejne w strojach kąpielowych marki Spin, trzecie w bluzach i koszulkach marki Hanesbrands Europe, spodenkach Firmy Angel Eayes. W wyjściu finałowym kandydatki zaprezentowały się w strojach jednoczęściowych marki Spin, a także bluzach sportowych marki Hanesbrands Europe.
     O wizerunek kandydatek zadbały mistrzynie makijażu z firmy Paul Sagane i fryzjerzy z salonów Point. Podczas zgrupowania w Ustce odbędzie się specjalna sesja fotograficzna, której efekty zostanie zaprezentowany na oficjalnej stronie internetowej, a także w limitowanej wersji kalendarza na rok 2009.
     

 


     

---- Tekst sponsorowany ----
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama