UWAGA!

Bus uderzył w drzewo

 Elbląg, Bus uderzył w drzewo
fot. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Na drodze powiatowej z Pieniężna do Babiaku (powiat braniewski) bus uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdjęcia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10 stycznia) około godz. 8. Renault trafic jechały trzy osoby. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył bokiem w drzewo. Jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych osoby podróżujące autem opuściły rozbitego busa.

Na miejsce zdarzenia drogowego skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pieniężnie, policjantów oraz zespół ratownictwa medycznego. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze został wstrzymany.

Na szczęście nikt z podróżujących nie wymagał hospitalizacji. Braniewscy strażacy zwracają się z apelem o ostrożność na drogach.

bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • To już staje się męczące. .. .Ile trzeba mieć IQ, żeby przewidzieć, że podczas takich warunków trzeba jechać wolno? Orangutan by to zrozumiał, ale kierowca busa jak widać nie. Polska powiatowa stała się wylęgarnią wszelkiej demoralizacji, a to co dzieje się na drogach to można jedynie określić jako stan jakiejś zbiorowej choroby psychicznej. A Policji jak zwykle nie ma. .. siedzą i grzeją się w samochodach i pozdro dla tych którzy wiedzą, gdzie Policjanci się „ukrywają”, żeby w spokoju i ciszy służba minęła.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  9
  Gosc997(2021-01-11)
 • Strach jeździć po drogach przez takich!!!
 • Ładnie utrzymana droga (godzina 8:00).
 • Kontrolować i karać hamów za nadmierną prędkość i stan techniczny ich furmanek !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  8
  Sceptyk emblonski(2021-01-11)
 • W normalnym kraju to zarządca drogi by współuczestniczył w spowodowaniu kolizji, bo jak zwykle, nawet ta mała i krótka zima zaskakuje naszych drogowców. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  11
  NiePrawyAleSprawiedliwy-(2021-01-11)
 • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - "współuczestniczył w spowodowaniu kolizji"- przeczytaj zanim coś wyślesz. .. ..
 • Zima nie zaskakuje drogowców, a jedynie kierowców czy innych użytkowników dróg. Każdy musi wiedzieć, że w okresie zimowym z chwilą wystąpienia zjawisk charakterystycznych dla tej pory roku obowiązują stałe, ogólnie przyjęte zasady związane z utrzymaniem dróg w należnej jakości. Są one powszechnie dostępne do zapoznania się z nimi i naprawdę są one odpowiednio dostosowane do takich sytuacji. Także planując jazdę w tym czasie należy poważnie uwzględniać kwestie zimowego utrzymania dróg.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Starszy pługowy.(2021-01-11)
 • Co z wypadkiem koło Cerrfura z udziałemBMW.
 • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - @NiePrawyAleSprawiedliwy mieszkałem w Kanadzie i Norwegii. .. wiec Ci tylko powiem, że pier###isz jak potłuczony. Tam jak nawet mało śniegu spadnie wszyscy jadą powoli w rządku, a drogi myślisz, że są odśnieżane od razu? Czasem pługi wyjeżdżają dopiero wtedy kiedy śnieg pada naprawdę intensywnie. Nie siej tu propagadny, bo widać w Twojej chorej desperacji, że jesteś wioskowym wyprzedzaczem, który non stop się spieszy do domu, żeby na kanapie usiąść i tv włączyć.
 • @Torontotrade - Co nie zmienia faktu, że za utrzymanie i stan drogi odpowiada jej właściciel.
 • @Gość budujecie się na skrajach cywilizacji, w norach pod lasem i na szczerym polu, a później zdziwko, że drogi nieodśnieżone? Ludzie trochę rozwagi. .. jak się chce w dziczy mieszkać to jasne, że nikt Wam nie będzie latał z pługiem 24/7z
 • Z Wikrowa czy też Wiktorowa też nie patrzą, że na drodze leży cienka warstwa śniegu a pod nim oblodzony asfalt i deb. lom nie przeszkadza, żeby na wąskiej drodze wyprzedzać, jeszcze baran trąbi, żeby mu zjechać. Tak to wygląda a potem płacz, że mu rów melioracyjny czy też drzewo stanęło na drodze ! Ok te wieśniaki, brak słów.
Reklama