UWAGA!

Butle z gazem na telefon

 Butle z gazem na telefon

Potrzebujesz butli z gazem do kuchenki lub piecyka? Zadzwoń na numer 500 118 518, a  nawet po 15 minutach przywieziemy Ci produkt do domu bądź do firmy. Na terenie Elbląga i okolic dostawa gratis.

Taką ofertę przedstawia stacja autogazu mieszcząca się przy ulicy Zagonowej 12 i Grunwaldzkiej 2 (za stacją Statoil). To nie wszystko. Butla z gazem zostanie wniesiona i w razie kłopotów zaoferowana będzie pomoc w podłączeniu do kuchenki bądź piecyka. Oferowany jest pełen asortyment we wszystkich rozmiarach na telefon: 2,3,5,11,33 kg oraz butle z czystym propanem jak również butle syfonowe do wózków widłowych.
       Nie trzeba martwić się także brakiem butli, ponieważ wnosząc kaucję zwrotną opakowanie zostanie wypożyczone. Należy pamiętać, że tylko butle z gazem na wymianę gwarantują ilość, jakość i bezpieczeństwo (sprawdzony zawór i uszczelki- gratis), a przy obecnych cenach to czysty zysk.
       Ponadto informujemy, że nie jest potrzebna gotówka, ponieważ istnieje możliwość płatności kartą, a w przypadku firm można zawrzeć umowę otrzymując specjalne warunki zakupu. W razie konieczności zostanie wystawiona faktura VAT dostarczona wraz z gazem. Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu w godz.7-22. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
      
      
      

 


      
      
      
       500 118 518
- Zapisz ten numer dla zapewnienia sobie wygody.
      
       UWAGA: dla osób odwiedzających nasze stacje dokonujących zakupu gazu w butlach na miejscu czeka prezent w postaci 2 litrowej Coca Coli, Fanty lub Sprite.
      

       Wkrótce nasza oferta poszerzy się o inne gazy techniczne (np. gaz do piwa). Zapraszamy.
      
      


       ----------------------- Reklama -----------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie