UWAGA!

Być seniorem w Elblągu

Elbląski Komitet Obywatelski wraz z innymi organizacjami zaprasza na otwartą debatę na temat sytuacji osób starszych w Elblągu. Debatę zatytułowano „Być seniorem w Elblągu”, odbędzie się w Bażantarni przed Muszlą Koncertową, w piątek 18 czerwca o godz. 16.

Osoby starsze to coraz większa grupa mieszkańców Elbląga. Czy nasze miasto jest przyjazne dla seniorów? Co należałoby zmienić? Czy mądrość, doświadczenie i aktywność seniorów jest odpowiednio wykorzystywana dla dobra wspólnego? Jakie tu rozwiązania należałoby wprowadzić? O tym chcemy porozmawiać na debacie. W spotkaniu weźmie udział Stanisław Puchalski - Rzecznik Praw Osób Starszych. Odbędą się również występy elbląskich chórów seniorskich.
       Na spotkanie zapraszamy elbląskich seniorów, tych skupionych w organizacjach i klubach seniorskich, ale również niezrzeszonych, a także wszystkich zainteresowanych elblążan.
      
      
Arkadiusz Jachimowicz, EKO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ciekawie wybrane miejsce; 1 /zeby zmeczyć seniorów dojsciem do muszli od petli tramwajowej, 2/ a alternatywa na wypadek deszczu ?, Mysliwska ?, mimo wszystko życzę powodzenia w dzialalności rzecznika, ale troche rozsadku w dobieraniu miejsca, nie kazdy po 60 -ce biega w maratonach.
  • Miejsce dobre. Tylko repertuar kijowy. Dla seniorów to cos miłego trzeba. Coś co odmładza. Jakiś stiptisik w muszli, taniec na rurze pań i panów – pół wiagry i browarek. Do lasu blisko a pogodę zapowiadają- niech się cieszą chłopaki i dziewczyny. Sprawdzi się czy chociaż las jest przyjazny seniorom. Chór seniorów i może jeszcze telebim i transmisja z hospicjum - lipa zdecydowanie. Czerwony
  • Raczej na pewno będą głosować na pana Słoninę, a nie na Hohlajtnera!!
  • ciekawa inicjatywa, czy za tym pójdą czyny?
  • kompletna głupota, eb
Reklama