UWAGA!

Camping 61 wyróżniony po raz kolejny

 Elbląg, Camping 61 wyróżniony po raz kolejny
Fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

Elbląski Camping nr 61 otrzymał po raz kolejny tytuł „Mister Camping” (za rok 2020) przyznany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Ocenie konkursowej podlegało m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek na campingu, profesjonalizm i jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu, w tym zapewnienie turystom bezpiecznego pobytu w czasie pandemii. Uwzględniane były również opinie turystów krajowych i zagranicznych o campingu.

Camping nr 61 potwierdza w ten sposób wysoki poziom świadczonych usług, będąc ważnym punktem na turystycznej mapie Elbląga i regionu. Wyróżnienie i idąca w ślad za nią rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu powinna pomóc Campingowi 61 w zdobywaniu nowego grona sympatyków.

Najlepsze campingi - laureaci konkursu są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC informatorach i mapach campingowych, a także na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu prowadzonej w 10 wersjach językowych.

Gratulujemy!

 

Konkurs "Mister Camping" organizowany jest rokrocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polską Organizację Turystyczną. W konkursie uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama