UWAGA!

Camping przy Panieńskiej nagrodzony

 
Elbląg, Camping przy Panieńskiej nagrodzony
fot. Anna Dembińska, arch. portEl

Elbląski Camping przy ulicy Panieńskiej po raz kolejny otrzymał tytuł „Mister Camping” przyznany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Przyznanie wyróżnienia poprzedziła ocena stanu campingów, w której pod uwagę brane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu, jakość usług i obsługi turystów. Co ważne, tytuł przyznawany jest również dzięki opiniom zebranym od turystów krajowych i zagranicznych. Camping nr 61 potwierdza w ten sposób wysoki poziom świadczonych usług, będąc ważnym punktem na turystycznej mapie Elbląga. Wyróżnienie i idąca w ślad za nią rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu powinna pomóc Campingowi 61 w zdobywaniu nowego grona sympatyków. Gratulujemy!
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Na niemieckich (Ostpreußen) campingach zawsze jest schludnie i czysto. Nie ma jak u mamy. .. .
 • I mogą odwiedzić swoje, bo niemieckie obozy zagłady. Ach gdzie ta Nasza niemiecka Mitteleuropa ?
 • Dobrze, że biedne szkopy przyjeżdżają. Przede wszystkim jednak jest to w miarę tanie miejsce dla młodych turystów. Brawo i brawo. Tych bogatych szwabów zapraszamy do hoteli, które w naszym mieście są najlepsze w regionie.
 • Ale obsługa:starszy Pan i Pani,nie mają kultury osobistej,są chamscy i wulgarni,w lato nocowala tu moja siostra z rodziną, a ja wjechałem z nimi na chwilę, ze zwykłej ciekawosci,myslalem ze mnie rozszarpia,straszyli mnie policją ,jak za komuny,a przecież ci kudzie dzierzawia teren od Pttk.Marek elbląski
 • Bo nie jesteś Niemcem;) Gdybyś wjechał na niemieckich szyldach i zaszwargotał to by Ci pewnie dupę lizali;)
 • A gdyby siostrze (lub komuś innemu) coś zginęlo to miałaby pretensje do kogo? Do właściciela. Dbają pewnie po prostu żeby nie wchodził nikt nie zgłoszony. Znam tych Państwa i jeśli byli "niemili" to tylko wtedy gdy druga strona też taka była i nie docierają argumenty.
 • To nie pierwsza opinia o tych dzierżawcach, że dla swoich są chamscy i aroganccy, camping " Nur fur Deutsche " !
 • Mam taką pracę, że kontakt z klientem jest dla mnie czymś bardzo ważnym, ci starsi Państwo siedzą jeszcze w głębokiej komunie,a ja nie będę ich uczył dobrego wychowania,nie każdy potencjalny gość musi być złodziejem,tym bardziej że nie wszedłem tam sam. Jestem w dobrych relacjach z Pttk,to nie jest ich własność. Jak trafią na lobuzow to i policja nic nie pomoże.Marek elbląski.
 • pewnie mają w regulaminie, że żadnych marków elbląskich nie wpuszczają. Tylko gości. Koniec kropka.
 • To miało być śmieszne,a jest głupie. Oni uważają to za swoją własność, a są tylko dzierzawcami i powinni fałszować się pod logo Pttk,jak będą podpadac to dostaną kopa na rozped i tyle.
 • Znam sprawę. Państwo zwracali uwagę, chyba wam, że nie wolno robić kupy na trawnik i wrzucać śmieci do rzeki. W nagrodę zwymiotowaliście mu na buty. Dziękujcie że nie wezwali Policji.
Reklama