UWAGA!

Cantata dziękuje za koncert i wsparcie dla Pauliny

 Elbląg, Cantata dziękuje za koncert i wsparcie dla Pauliny
fot. MS (arch. portel.pl)

Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Cantata w Elblągu pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji koncertu charytatywnego dla Pauliny Hebel. Dzięki wsparciu udało się sprawnie zorganizować koncert i zebrać dla Pauliny kwotę niemalże 16 tys. zł.

Podziękowania kierujemy do Fundacji Elbląg i Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu na czele z Panem Andrzejem Korpackim - dyrektorem szkoły, jak również dziękujemy
       nauczycielom, a w szczególności: Krzysztofowi Kacale oraz Aleksandrze Rychcik.
       Dziękujemy Bibliotece Elbląskiej, Galerii El oraz Korporacji Axel-Taxi. Podziękowania i wyrazy uznania przekazujemy Gabrielowi Bagińskiemu - niespodziewanie postawionemu tuż przed koncertem w roli konferansjera, którą przyjął bez wahania i spełnił z wielką klasą i finezją. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy przekazali przedmioty wartościowe oraz vouchery, które można było nabyć podczas koncertu. Jesteśmy wdzięczni także wszystkim mediom informacyjnym za medialne wsparcie.
       Szczególne podziękowania kierujemy do naszych akompaniatorów: Sergiej Kriuczkow & Riverboat Ramblers oraz Szymonowi Zuehlke - wszystkim za bezpłatny udział w koncercie. Podziękowania muzykom kierujemy na ręce Agencji Artystycznej AKM Wiesia Marszałek.
       Z całego serca dziękujemy również niezawodnej, wspaniałej publiczności, która przybyła na koncert, współtworząc niepowtarzalną atmosferę i wsparła finansowo naszą akcję.
      

       Patronem medialnym chóru Cantata jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
      
Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama