UWAGA!

Centrum Rekreacji Wodnej – budowa wielotorowa

 
Elbląg, Centrum Rekreacji Wodnej – budowa wielotorowa
fot. nadesłana

Na współczesnych budowach wiele z procesów technologicznych odbywa się w jednym czasie. Umożliwia to szybszy postęp prac i w efekcie skrócenie czasu budowy. Nie inaczej jest w Elblągu, gdzie powstaje Centrum Rekreacji Wodnej. Do grudnia obiekt powinien osiągnąć już stan surowy tak, aby w zimie prowadzone były prace wewnątrz budynku.

Zakończono już roboty przy murowaniu ścian parteru. Kontynuowany jest montaż elementów prefabrykowanych i żelbetowych w części parterowej. Dzięki tak zaawansowanym pracom na parterze, rozpoczęło się już układanie stropu nad parterem i konstrukcji pod trybuny. W tym samym czasie trwają prace polegające na zagospodarowaniu terenu wokół -budowa dróg wewnętrznych i parkingów. Trwają też nasadzenia zieleni. Kolejne prace prowadzone równolegle wiążą się z zasilaniem elektrycznym budynku. Właśnie rozpoczęto roboty polegające na wykonywaniu przyłącza średniego napięcia.
       Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Elbląg powinien zyskać nowoczesny, kompleks wodny i rekreacyjny już w III kwartale 2015 r.
       Kto ma ochotę zobaczyć, jak realizowane są kolejne etapy inwestycji przypominamy, że na placu budowy zainstalowana jest kamera. Obraz z kamery dostępny jest tutaj.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama