UWAGA!

Charytatywne morsowanie dla Lei

 Elbląg, arch. Lepszy Elbląg
arch. Lepszy Elbląg

Stowarzyszenie Lepszy Elbląg zaprasza na charytatywne morsowanie dla Lei, uczennicy I klasy Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, która choruje na anoreksję. 

Odbędzie się ono w niedzielę (14.03) w Stegnie, przy ulicy Morskiej. Cegiełka 10 zł, dojazd na własną rękę. Wejście do wody 14.10. Potem odbędą się licytacje. Cegiełkę można też wpłacić na  konto 81 1240 1226 1111 0010 9267 9800
       Lepszy Elbląg, al. Grunwaldzka 5/70, 82-300 Elbląg.


       Lea ma 15 lat. Anoreksja odebrała jej cząstkę duszy. Jest uczennicą I klasy liceum w Elblągu. Wraz z mamą i bratem przeprowadziła się tutaj z małej miejscowości niedaleko Malborka. Jej mama wychowuje ją sama. Przeprowadzka miała odmienić ich życie na lepsze. Tak się jednak nie stało. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą na turnus w Ośrodku Psychoterapeutycznym ALIRA specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania. Koszt pobytu w ośrodku (40 dni) obejmuje ponad 150 godzin sesji psychoterapeutycznych oraz psychodietetycznych z wykwalifikowaną kadrą terapeutów, wyżywienie (specjalnie tworzone posiłki dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania) oraz nocleg.

Lepszy Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama