UWAGA!

Charytatywny bal na rzecz zwierząt

 Elbląg, Charytatywny bal na rzecz zwierząt
fot. nadesłana

Możesz wesprzeć Patrol Interwencyjny ds. Zwierząt Gospodarskich, a przy tym dobrze się bawić. Charytatywny Mikołajkowy bal na rzecz zwierząt odbędzie się już 7 grudnia o godz. 11 w Elbląskiej Szkole Muzycznej.

Obecnie w siedzibie Stowarzyszenia w Nowakowie, przebywają pod stałą opieką konie chore, kalekie i staruszki. Tu na szczęście dostają się w dobre ręce członków z Patrolu Interwencyjnego ds. Zwierząt Gospodarskich, którzy podają im leki, szczepią, karmią i dbają o ich zdrowie.
       - Nie oczekujemy, że ktoś do nas przyjdzie, pomoże sprzątać stajnie czy opiekować się zwierzętami, bo nie każdy jest w stanie poświęcić na to swój czas. Dlatego razem z innymi osobami społecznie zajmujemy się tymi pracami. Do tego potrzebne są nam pieniądze, bo remont stajni, pokarm dla zwierzaków, leki i szczepienia kosztują. Los tych i innych oczekujących na przyjęcie do naszej ostoi zwierzaków zależy od nas, ludzi, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym balu, z którego pieniądze w całości przeznaczymy na pomoc zwierzakom – apelują członkowie Patrolu.
       Organizatorem wydarzenia jest Patrol Interwencyjny ds. Zwierząt Gospodarskich.
      
organizatorzy

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama