UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Chcą pomagać bezrobotnym

Elbląg, Chcą pomagać bezrobotnym

11 instytucji podpisało porozumienie w sprawie utworzenia i funkcjonowania elbląskiej platformy współpracy pod nazwą „Pakt na rzecz aktywizacji elbląskiego rynku pracy i edukacji”.

Projekt będzie kontynuacją przedsięwzięcia pod nazwą „Pakt na rzecz aktywizacji elbląskiego rynku pracy - rozwój partnerstwa”, realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie od kwietnia 2006 r. do lutego 2008 r. Jego celem jest dalszy rozwój partnerstwa instytucji elbląskiego rynku pracy oraz koordynacja działań na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych, w tym niepełnosprawnych i zagrożonych marginalizacją społeczną. Zakres rzeczowy projektu obejmuje między innymi: przeprowadzenie szkoleń dla pracowników instytucji elbląskiego rynku pracy; utrzymanie uruchomionej w 2006 r., wspólnej dla wszystkich instytucji elbląskiego rynku pracy strony internetowej - www.jestpraca.elblag.pl, jako nowoczesnego interaktywnego narzędzia dla pośredników pracy, osób bezrobotnych i pracodawców; utrzymanie dotychczasowych Punktów Publicznego Dostępu do Informacji i utworzenie ich w nowych instytucjach partnerskich; organizację kampanii promocyjnej i informacyjnej mającej na celu zachęcenie pracodawców do zatrudnienia osób z grup znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy (konferencje, targi pracy); przeprowadzenie badań, analiz i ekspertyz mających na celu diagnozę oczekiwań pracodawców wobec pracobiorców (zawodów oraz przewidywanych oczekiwań pracodawców odnośnie pożądanych kompetencji pracowniczych), barier w znalezieniu pracy, potrzeb szkoleniowych osób bezrobotnych.
     Na realizację projektu sygnatariusze porozumienia chcą pozyskać środki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013, Priorytet VI „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie".
     Partnerskie porozumienie, które obowiązywać będzie przez siedem lat, podpisali: Gmina Miasto Elbląg, Wojewódzki Urząd Pracy, Powiatowy Urząd Pracy, Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych, Centrum Pracy i Pomocy, Centrum Kształcenia Praktycznego, NSZZ „Solidarność" Zarząd Regionu Elbląg, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Elblągu, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu, 16. Pomorska Dywizja Zmechanizowana, Związek Pracodawców Ziemi Elbląskiej.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama