UWAGA!

Chętni są, ale Miasto szuka lepszych?

 
Elbląg, Chętni są, ale Miasto szuka lepszych?
fot. AD

Miasto szuka sekretarza już od roku, ale na razie bezskutecznie. Trzeci konkurs na to stanowisko nie został rozstrzygnięty.

Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku prawo lub administracja, co najmniej 6-letni staż pracy na stanowiskach urzędniczych, w tym co najmniej 4- letni staż pracy na kierowniczych stanowiskach urzędniczych w jednostkach administracji samorządowej. Powinien także znać przepisy z zakresu postępowania administracyjnego i prawa pracy, ustawę o samorządzie gminnym, ustawy o samorządzie powiatowym, ustawy o samorządzie województwa i ustawy o pracownikach samorządowych.
       Jego praca ma polegać m.in. na zapewnieniu sprawnego funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz miejskiej administracji samorządowej. Ma sprawować nadzór nad prawidłową organizacją pracy, przestrzeganiem wewnętrznego porządku pracy, prawidłowym wykonywaniem czynności kancelaryjnych i archiwalnych oraz nad obsługą klientów UM.
       Konkurs na to stanowisko ogłaszany był już trzykrotnie (w lutym, w czerwcu oraz w grudniu 2012 r.). Okazało się jednak, że nie ma tu zastosowania zasada do trzech razy sztuka. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Elblągu ukazała się krótka notka o tym, że kolejna próba znalezienia odpowiedniego kandydata zakończyła się niepowodzeniem: "Nie wybrano żadnego kandydata do zatrudnienia spośród kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze" - czytamy w BIP.
       Zapewne niebawem prezydent ogłosi kolejny konkurs. Fotel sekretarza Miasta nie kusi?
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama