UWAGA!

Chodzi o to, aby być sobą…

Wszyscy, którzy chcą osiągnąć sukces medialny, marzą o karierze telewizyjnej lub filmowej, będą mieli okazję spełnić swoje pragnienia. Warszawska firma Cast-Film organizuje bowiem casting dla mieszkańców Elbląga. Pierwsze przesłuchania odbędą się 12 kwietnia w Bowling Club.

Cast-Film to agencja promocyjno - castingowa, która działa przy Warszawskiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Poprzez akcje castinowe prowadzone w całej Polsce wyszukuje osoby, które później mogą zagrać w teledysku, filmie reklamowym bądź fabularnym, mogą także rozpocząć karierę modela lub modelki. Ich twarze będą znane m.in. producentom filmowym i telewizyjnym dzięki największemu w Polsce Internetowemu Bankowi Twarzy.
     Firma Cast-Film prowadzi właśnie kolejną akcję castingową. W marcu "łowcy talentów" prowadzili poszukiwania w Iławie. Teraz przyszedł czas na Elbląg.
     - Castingi poprzedzają badania marketingowe - w ten sposób sprawdzamy, jakie w poszczególnych miastach jest zainteresowanie karierą telewizyjną czy filmową - mówi Adam Warywoda, współwłaściciel Cast-Filmu. - W miastach, gdzie zainteresowanie jest duże, organizujemy casting. W tej chwili trwa kampania reklamowa we wschodniej części kraju. W Iławie na casting zgłosiło się ok. 2 tysięcy osób. W różnym wieku. Najczęściej byli to młodzi ludzie, głównie dziewczyny. Było także sporo dzieci. Osób starszych raczej nie interesuje nasza oferta, a szkoda. Przecież w każdym wieku można realizować swoje marzenia i dać sobie szansę na sukces.
     - Nie koncentrujemy się na jednej partii, grupie ludzi - dodaje A. Warywoda. - Mogą zgłaszać się osoby piękne i brzydkie, grube i chude, wysokie i niskie. Zapotrzebowanie rynku reklamowego jest duże. Oczywiście modelka musi być wysoka, posiadać odpowiednie wymiary, ale i brzydula ma szansę. Może nie w modelingu, ale na przykład w reklamówce czy filmie. Castingi prowadzimy także z myślą o reality show. Z osobami, które się nam spodobają, podpisujemy umowy określające warunki współpracy. W Iławie zawarliśmy 100 umów. W Elblągu może być ich więcej. Na pewno przyjdzie znacznie więcej chętnych. To przecież duże miasto.
     Elbląski casting odbędzie się w Bowling Clubie przy ul. Odzieżowej 12 w dniach od 12 do 14 kwietnia w godz. od 9 do 19. Wybrane osoby otrzymają propozycje pracy w charakterze statysty - aktora, modela - modelki, fotomodela - fotomodelki, czy hostessy.
     - Kandydaci będą musieli wypełnić ankiety osobowe, wykonamy im zdjęcia, a następnie przystąpimy do rozmów - wyjaśnia Adam Warywoda. - W komisji zasiadają specjaliści z branży reklamowej i filmowo-telewizyjnej. Gościem specjalnym będzie Adaś Czapski z programu TV Polsat - "Łysi i Blondynki". Rozmowy zwykle trwają ok. 5-7 minut. W tym czasie trzeba się jak najlepiej zaprezentować. Uprzedzam, wyczujemy każdy fałsz czy pozerstwo. Chodzi o to, aby być sobą.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama