UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Chorwacja na pokładzie

 
Elbląg, Chorwacja na pokładzie

Żołnierze Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód (DWDP-W) powitali chorwackiego oficera, przedstawiciela szesnastego już państwa, którego żołnierze wchodzą w skład naszego dowództwa.

W piątek, 23 sierpnia, żołnierze Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny – Wschód wzięli udział w zbiórce, której głównym celem było przywitanie oficera z chorwacką flagą na ramieniu. Z nim na pokładzie, w naszym dowództwie służą już żołnierze z 16 państw NATO.
       - Jako rezultat negocjacji, które odbyły się w czasie dorocznego spotkania plenarnego w maju tego roku, Chorwacja stała się 16 państwem wydzielającym żolnierzy do struktur naszej dywizji – powiedział Zastępca Dowódcy DWDP-W gen. bryg. Karel Řehka. - Nasza jednostka jest silną i elastyczną częścią sił NATO, zapewniając ciągłą obecność Sojuszu na szczeblu dywizyjnym w Polsce i niektórych krajach bałtyckich. Przystąpienie Chorwacji czyni nas jeszcze bardziej elastycznymi, wszechstronnymi i gotowymi na wyzwania. Szesnaście państw wydzielających żołnierzy [Chorwacja, Czechy, Estonia, Hiszpania, Niemcy, Kanada, Litwa, Łotwa, Polska, Rumunia, Słowacja, Stany Zjednoczone, Turcja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy] zasługują na wielkie uznanie za wysyłanie do MND-NE swoich najlepszych żołnierzy – dodał zastępca.
       Przybyły chorwacki oficer, kpt. Vedran Bari, obejmie także obowiązki starszego narodowego.
       Zbiórka była także dobrą okazją do powitania nowo przybyłych żołnierzy oraz wręczenia awansu rumuńskiemu koledze na stopień majora.
      
       Tekst i zdjęcia: Biuro prasowe DWDP-W
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama