UWAGA!

Chroń swój biznes, panuj nad sytuacją

 Chroń swój biznes, panuj nad sytuacją

Twoja firma to konsekwentnie budowany fragment Twojego życia, coś, czemu poświęcasz sto procent energii i czasu. Dlatego to Ty powinieneś rozdawać karty i mieć pod kontrolą całą sytuację. Nie daj się zaskoczyć w żadnym przypadku, sięgaj po nowoczesne rozwiązania. Pomoże Ci w tym agencja wywiadowcza Spegro.

Prowadzenie firmy jest jak partia szachów – trzeba przewidywać, co się wydarzy. Wiedzą o tym przedsiębiorstwa funkcjonujące na Zachodzie, a sprawdzanie kontrahentów to powszechna praktyka, która chroni przed podpisywaniem niekorzystnych umów mających negatywny wpływ na kondycję finansową, rozwój i pozycję firmy na rynku. Ty też możesz być dwa kroki do przodu, a pomóc może Ci w tym Agencja Spegro.
       To ona pozyska, przetworzy i udostępni Ci informacje dotyczące sytuacji prawnej, handlowej, finansowej oraz ekonomicznej przedsiębiorstwa, z którym masz zamiar rozpocząć współpracę. Dzięki temu oszacujesz ryzyko, unikniesz strat lub odzyskasz należności. Całość zostanie przedstawiona w raporcie, który będzie zawierał m.in. obecną kondycję finansową firmy i jej historię, wypłacalność tego podmiotu, bilans zysków i strat, wnioski o upadłość i likwidację firmy, informacje z giełd wierzytelności oraz te dotyczące przetargów i egzekucji komorniczych. Dodatkowo Agencja Spegro może rozszerzyć raport o wywiad środowiskowy wskazanych osób lub wywiad windykacyjny.
       Dzięki Spegro zminimalizujesz również ryzyko związane z zatrudnianiem osób, które są niekompetentne. Spegro zweryfikuje lojalność takiej osoby wobec pracodawcy, sprawdzi czy pracownik nie przekazuje poufnych informacji, czy rzeczywiście stosuje się do przedkładanych zwolnień lekarskich, jak wykorzystuje pojazd służbowy. Agencja ujawni także ewentualne kradzieże paliwa. Spegro może również zweryfikować dane kandydata do pracy, jego umiejętności, uprawnienia i pozwolenia, a także przeszłość kryminalną.
       Dodatkowo Agencja Spegro sprawdzi dla Ciebie, jak dobrze zabezpieczona jest Twoja firma przed przestępstwami gospodarczymi, szpiegowaniem przemysłowym i nieuczciwą konkurencją. Zespół złożony z najlepszych specjalistów z całego świata, który działa w ramach Agencji Spegro, przeanalizuje i skontroluje funkcjonowanie systemów odpowiadających za bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe. Sprawdzi także systemy teleinformatyczne oraz te związane z przechowywaniem informacji oraz danych osobowych. Na koniec Spegro sporządzi protokół oceniający. Zostanie w nim również przedstawiony dalszy plan działania, który pomoże wzmocnić najsłabsze elementy.

 

Agencja, dysponując wiedzą oraz odpowiednim, profesjonalnym sprzętem,  wykryje podsłuchy w biurach czy w innych, wskazanych miejscach. Spegro sprawdzi także komputery i telefony komórkowe pod kątem wykrycia oprogramowań śledzących i rejestrujących aktywność.
       Ponadto Agencja Spegro, bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu, zaprasza do współpracy takie instytucje jak banki, kancelarie komornicze, adwokackie czy firmy ubezpieczeniowe. Dzięki swoim umiejętnościom Agencja może pomóc zweryfikować wiarygodność osób, sytuacji oraz szkód. 
       Zapraszamy do kontaktu. 
      
      
      

Agencja Detektywistyczno – Wywiadowcza Spegro
       www.spegro.pl
       ul. Płk. Stanisława Dąbka 140/2-3
       Tel. 500 189 251 - całodobowo
      
      
----------Art. sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie