UWAGA!

Ciekawa nauka + Scrabble® i plecaki

 Ciekawa nauka + Scrabble® i plecaki

Empik School, największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce zaprasza na kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Szkoła oferuje szeroką gamę języków europejskich, a w ramach „kursów online” nawet tak egzotyczne języki jak japoński.

Nowi słuchacze otrzymają przy zapisie specjalny zestaw polsko-angielskich Scrabble® lub plecak firmy Campus, a osoby kontynuujące naukę mogą liczyć na korzystne rabaty cenowe.
      
       Naszym najmłodszym słuchaczom w nauce języka skutecznie pomoże muzyka i ruch. Dzieci z klas I-III będą uczyły się j. angielskiego opowiadając ciekawe historyjki z nowych podręczników H. Puhty, zaś ich starsi koledzy poznają świat dzięki książkom National Geographic. W ramach współpracy z National Geographic młodzi słuchacze mogą bezpłatnie korzystać z piątkowych zajęć Klubu Odkrywcy i/lub rozwijać swoje talenty aktorskie w ramach Drama Club.
       Co ważne, na bieżąco monitorujemy postępy naszych młodych słuchaczy i w zależności od ich talentu, zaangażowania i systematyczności, dobieramy im odpowiedni poziom i grupę.
      
       Oferujemy także specjalne kursy przygotowujące do nowego egzaminu gimnazjalnego i maturalnego oraz do egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, City&Guilds, LCCI, Telc, BEC itp.).
      
       Osoby dysponujące czasem w godzinach przedpołudniowych, zapraszamy na kursy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
      
       Organizujemy kursy specjalistyczne na życzenie firm i instytucji, m.in. dla prawników, inżynierów, służby zdrowia, a także zajęcia z j. migowego dla urzędników.
      
       Młodzież i dorośli mogą dodatkowo szlifować swoje umiejętności językowe poprzez platformę ćwiczeń językowych online, piątkowe wieczory filmowe i/lub konwersacje oraz korzystać z naszej biblioteczki.
      
       Bliższe informacje uzyskasz pod nr 55 2327049 lub w naszej siedzibie przy ul. Armii Krajowej 7-8 „koło czołgu”.
      
       Osoby, które wolą przetestować swoje umiejętności w zaciszu domowym zapraszamy na naszą stronę
www.empikschool.com.
      
      
--------------- Reklama --------------

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie