UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Tu nikt poważny nie zaiwestuje mając Gdańsk nie daleko, gdzie są porty, port lotniczy kolej, autostrada.
  • tor F1 powinni zrobic, bo gdy wróci Kubica to musi miec gdzie trenowac
  • a ja sie zapytam dlaczego nikt nie chce przyznać sie, ze była to jedna wielka pomyłka!!!??? Dlaczego chcecie dalej wpompowywać tam kase bez sensu??? Dlaczego nikt nie napisał, ze w większości do tej pory to są juz istniejące firmy, które tylko zmieniły siedzibę???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Big Brader(2011-09-08)
  • Henryk i " Wróbel" do Prokuratora. ..
  • Modrzewina to najlepszy trening biegowej siły w Elblągu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    biegaczyk(2011-09-08)
  • modrzewina modrzewiną proszę wejść na stronę http:mbu.umelblag.pl/files/plany/12.jpg znajdż 11 powiększ i co widać?wjazd od ul.szczyglej 12działek pod zabudowę jednorodzinną(miniosiedle)plan zagosp.przestrz. z 1998?ROKU,13LATi co?i nic.działki w takim miejscu to rarytas,na co czeka miasto,radni elbląscy co wy na to,może portel podrążyłby ten temat,inwestorzy znajdą się napewno w takim miejscu działki osiągają wysokie ceny.pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rafika(2011-09-08)
  • Komus najprawdopodobniej mocno zalezy aby budowac w Krasnym Lesie lub Dabrowie albo w innej czesci sztucznie i bez sensu powiekszonego miasta. Podobnie jak Szczygla jest na Willowej. Jezeli nie wiadomo o co chodzi to. .. .. Nic wiecej nie mozna dodac.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kaligula(2011-09-08)
  • Całkowita odpowiedzialnośc za tą porażke finansową jaką jest Modrzewina spada na poprzednie władze razem z ta częscią radnych byłych i obecnych którzy popierali ten bezsensowny projekt.
  • Nawet jeśli by powstały tam budynki mieszkalne, to kto by chciał tam mieszkać. Rano otworzyć okno i zaciągnąć się "świeżym" fetorem z oczyszczalni albo z wysypiska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    byłem(2011-09-08)
  • " Kaligula" masz rację, bo tam sa grunta tow. " Szmaciaka". ..
  • Najpierw musi być wybudowana droga czteropasmowa do Gdańska żeby coś ruszyć w Elblągu i o to trzeba walczyć. No i przekop Mierzei szansa dla ożywienia naszego Regionu !!!!
  • nie zapomnijcie o radarach!!!!! i progach zwalniających. .. ..
Reklama