UWAGA!

Co nam daje Unia? Elbląsko-olsztyńskie zmagania o pieniądze

2008-03-10
Aktualizowany 2008-03-13 22:02
Elbląg, Co nam daje Unia? Elbląsko-olsztyńskie zmagania o pieniądze

Pod takim hasłem w piątek 14 marca odbędzie się w „Światowidzie” kolejne spotkanie Forum Debaty Publicznej. O aktywności społeczeństwa obywatelskiego w kreowaniu rozwoju regionu z wykorzystaniem środków unijnych oraz o szansach Warmii i Mazur będziemy rozmawiać z marszałkiem województwa Jackiem Protasem.

Podczas Forum Debaty Publicznej spotkają się elblążanie, którzy nie są obojętni na sprawy dotyczące nas wszystkich.
     - Frekwencja na spotkaniach Forum Debaty Publicznej pokazuje, że są one potrzebne - mówi Justyna Kozłowska-Dyrla ze Światowida. - Ludzie licznie na nie przychodzą przede wszystkim dlatego, że są one okazją do zadawania pytań osobom, którzy są specjalistami w danych dziedzinach.
     Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas mówić będzie m.in. o możliwości wykorzystania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego.
     Debata zaplanowana jest na godz. 16.30 w sali kameralnej CKiWM Światowid. Spotkanie ma charakter otwarty, a wstęp jest wolny.
     W rubryce "...a moim zdaniem" zbieramy pytania, które czytelnicy chcieliby zadać marszałkowi.
     
     Na spotkanie z nim Justyna Kozłowska-Dyrla ze Światowida:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dlaczego udajecie takich mądrych skoro nie potraficie dotrzec do zwykłych ludzi i przekazac im jak mozna pozyskiwać fundusze ze środków unijmych ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pezero(2008-03-10)
 • Pewnie to proste, bo wystarczy zadzwonic pod pewien numer i zapłacić; ) A tak poważnie, jakby ktos wiedział to napisałby. .. Bo nawet specjaliści muszą brać za to pieniądze, żeby kosultować się. .. a to tez jakiś koszt. .Moze po tej debacie doczekamy się konkretnych rozwiązań na warmii i mazurach i będą dostępne dla Elbląga normalnie, przeciez Europa to nie region trzeciego świata. .. znajdzie sie jakiś ekspert chyba, niech będzie grupa nawet
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  eugeniusz(2008-03-10)
 • Cała wiedza o której napisaliście dotycząca Europejskiego Funduszu Społecznego jest dostępna NIEODPŁATNIE w formie szkoleń, doradztwa, informacji w Regionalnym Ośrodku EFS który prowadzi ESWIP na Zw. Jaszczurczego 17.Warto zaznaczyć, że jest to pomoc na wysokim poziomie. Warto korzystać. www. elblag. roefs. pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Regionalny Ośrodek EFS(2008-03-10)
 • Wiedza ta jest dostępna dla elblążan i nie tylko - co bardzo ważne NIEODPŁATNIE. Pomoc dotycząca Europejskiego Funduszu Społecznego w formie szkoleń, doradztwa, informacji oferowana jest przez Regionalny Ośrodek EFS prowadzony przez ESWIP - adres to ul. Zw. Jaszczurczego 17,Elbląg. Warto skorzystać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Regionalny Ośrodek EFS(2008-03-10)
 • Szanowni Państwo proponuję zadać Panu Marszałkowi następujące pytania: 1.Kiedy znowu Zatoka Elbląska będzie portem dla Elbląga 2.Kiedy zostanie usunięta silnie trująca rtęć z Zatoki Elbląskiej 3.Czy zatopione w Zatoce Elbląskiej barki przez Diaczenkę posiadają zbiorniki z rtęcią. Szczegóły na stronie rafzen. pl Jerzy Kulas
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy Kulas(2008-03-11)
 • Od trzech lat firma chemiczno-drzewna Kronospan produkująca między innymi płyty wiórowe na blisko 150 ha zabiega o zgodę wybudowania kolejnej fabryki między wsiami Aniołowo, Marianka, Zielony Grąd- produkującymi mleko. Czy trzeba zagrażać rozwiniętemu rolnictwu by takie fabryki się rozwijały? Proszę o wnikliwe zainteresowanie się tym problemem. Z wyzazami szacunku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  taki tam(2008-03-12)
 • Doradztwo na temat co robić, zeby ubiegać sie o kase to żadna informacja. Zamiast dojenia na takich szkoleniach zróbcie porządną strone jak krok po kroku są techniczne procedury w uzyskaniu pieniążków, tak samo jak popisują się urzędowo znajomi "prawnicy" tym jak założyć łatwo firme od doświadczonych przedsiębiorców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pseudo NIMFA(2008-03-13)
 • my jako miasto pomorskie nie pasujemy do tego zasciankowego wojewodztwa. damy sobie rade sami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ELBLAZANIN(2008-03-14)
 • nie rozumiem po co elblag debatuje z tym olsztynem. jestesmy w ue wiec sami rozpatrujmy i piszmy wnioski.
Reklama