UWAGA!

Co słychać na basenie przy Robotniczej

 
Elbląg, Tak obecnie wygląda niecka basenu
Tak obecnie wygląda niecka basenu (fot. Anna Dembińska)

Pod koniec marca ma się zakończyć remont basenu przy ul. Robotniczej. Prace idą pełną parą, dzisiaj przekonaliśmy się o tym na własne oczy. Trwają prace w niecce basenu, montaż stacji uzdatniania wody i windy. Prawie gotowe jest już zaplecze. Zobacz zdjęcia.

Remont basenu będzie kosztować około 5 mln złotych, połowę tej kwoty samorząd pozyskał jako dotacje z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzisiaj przekonaliśmy się, jak mocno zaawansowane są prace.
       W budynku został już wyremontowany cały główny korytarz krytej pływalni, powstały nowe węzły sanitarne, wkrótce rozpocznie się montaż wyposażenia. Trwa montaż windy oraz nowej instalacji do uzdatniania wody. Trwa montaż nowej stalowej niecki basenu, która została wypłycona do poziomu 2,10 m (wcześniej było 3,80 m), wkrótce powinien rozpocząć się montaż podłoża.
       Prace na basenie prowadzi konsorcjum dwóch elbląskich firm: Przemysłówka 03 i Elzambud. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który na co dzień administruje obiektem przewiduje, że po koniecznych odbiorach technicznych uda się go otworzyć ponownie pod koniec marca.
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama