UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Tak się zastanawiam czy redaktorem naczelnym u was jest ksiądz że z taką zaciekłością kasujecie wpisy o ich pokusach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Portel też ma pokusy ?(2026-04-03)
  • Kolejne kukułcze jaja od idoli pistelu
  • komętarze... wsiąkarz.... widać że tęsknisz za komuną i za socjalistami z pisu
  • @Prawda pisiory ? - Napisz co budują, wymień, chyba dokumentację na papierze, to tak w tym są dobzi. pisiory przez 3 lata przekop zbudowali, co przez 2,5 roku Pelo zbudowalo ? Hashtagi: #Mnowat5@gmail.com
  • @Pistel jak tvpis - Swoje polityczne preferencje zachowaj dla siebie i przestań pluć jadem, bo na przykład ja czytając artykuł o remontach w mieście, nie chcę czytać o psychotycznych zawirowaniach twojej chorej bańki.
  • ktoś może tych PO-PiS trolli wyłączyć? Czy to jakieś boty opanowały Portel?? Co artykuł to POPiSowy trolling leci... a jeśli to rzeczywiście jacyś ludzie piszą - choć ciężko w to uwierzyć - pogodzę was trolle/boty - może poszukajcie sami jacy politycy są umoczeni w afery pedofilskie - od najświeższej: w Kłodzku, aferze podkarpackiej, w aktach epsztajna... Boszsz... ktoś jeszcze wierzy w "polityków" w XXI w. ??? Ludzie, mamy erę informacji i AI... no tak... chyba jeszcze nie dotarło do tych trolli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    WolneMedia.net(2026-04-03)
  • To nie jest droga do portu. Ogarnij się, jak mawia twój idol. To główna droga dostaw opału do elektrociepłowni i do spichlerza. Lepiej chyba mieć w domu ciepło, czy pod domem drogę rowerową? No ale twoja partia to stan umysłu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    1
    0
    No i tak sie dzieje(2026-04-04)
  • A kto to był ten Portow?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tak pytam(2026-04-04)
Reklama