UWAGA!

Co Ty wiesz o elbląskich radnych? Czas na quiz!

 
Elbląg, Co Ty wiesz o elbląskich radnych? Czas na quiz!
(fot. archiwum portEl.pl)

W najnowszym quizie bierzemy "na tapetę" elbląskich radnych. Sprawdźcie, ile o nich wiecie. A to może się wkrótce przydać, bo już za rok wybory samorządowe. Zapraszamy do zabawy i chwalenia się swoim wynikiem na Facebooku. 

Najbliższy rok radni zapewne poświęcą na zgłaszanie wielu nowych pomysłów, w końcu już za rok kolejne wybory, więc trzeba zadbać o mandat na kolejną kadencję. Dzisiaj nie pytamy jednak, jak oceniacie pracę elbląskich radnych, tylko o to, ile o nich wiecie. Zapraszamy do rozwiązania naszego dzisiejszego quziu i pochwalenia się swoich wynikiem na Facebooku.
       A już za tydzień kolejny quiz, w którym sprawdzimy Waszą wiedzę na temat historii elbląskich kin!
      
       Aktualny quiz znajdziecie tutaj
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Co ja wiem o radnych. Wynik 100 procent pozytywnych odpowiedzi. A tak naprawdę za tymi maskami kryje się całkiem wiele zagadek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  odpowiadajaca(2017-11-11)
 • Co ja mogę wiedzieć o nich .... złodzieje....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  6
  Hauahau(2017-11-11)
 • Z nazwy funkcji zarobiony.Ogólnie nieroby!Ludzie bez praktycznego wykonywanie zawodu - tak to brzmi profesjonalnie!
 • Niby się na wszystkim znają,a w głowie ciasto na ryby.
 • szuje, złodzieje i krętacze. Poczytajcie o byłym Prezydencie Urugwaju Jose “Pepe” Mujica. To był prawdziwy i uczciwy polityk na skale Światową. Jedyny, prawdziwy, niepowtarzalny.
 • Denerwują za swoją niefrasobliwosc i nie dbanie o elbląg. To co jest obecnie to pozory. Gdyby im zależało to każda inwestycja w Elblągu nie byłaby schzaniona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  0
  Prawda (2017-11-11)
 • wiem jedno, że ci z PiS w okręgu V nie robią nic dla jego mieszkańców, a w szczególności nie odpowiadają na wnioski i postulaty do nich kierowane. Dla mnie przynaleznośc partyjna w Radzie Miejskiej nie powinna mieć żadnego znaczenia, a z moich wieloletnich kontaktów z radnymi akurat Ci z kola SLD są najbardziej zaangaowani w zalatwianie zgloszonych spraw i i zawsze odpowiadaja w profesjonalny sposób na pisemne zgloszenia. Nadmieniam, że po 1989 roku nigdy nie glosowalem na ludzi dawnego PZPR, czy SLD. .Szkoda, że radnych nie mozna odwolywać w trakcie kadencji. , bo caly PiS, by poleciał na zieloną trawkę. Panowie z PiS, w radzie to trzeba być lokalnym patriotą i spolecznikiem, a Wam daleko do nich. niestety
 • Radny Turlej wypromowałeś na A8 aby zostać radnym miasta ELBLĄG to teraz masz dług wdzięczności aby nalegać pozostałych kolegów z rady miasta aby modernizacja 🏟 STADIONU MIEJSKIEGO AGRIKOLA 8 byłaby jak najszybciej modernizowana i zgodnie z planem panie Robercie!!!!! Pokaż wreście na co Ciebie stać bo masz bardzo duży dług wdzięczności!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  Elblazanin(2017-11-11)
 • szuje i złodzieje, masz na to dowody. Możesz mieć problem człowieku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  7
  odpowiedz(2017-11-11)
 • Wielu z nich robi wiele rzeczy pod " publikę " ? Nie realizują zapowiedzi przedwyborczych, zajmują się błahymi tematami. " Strzelają focha, jak się ich krytykuje, ale sami "pchali się " do RM. Od razu usuwają Cię ze znajomych z portali społecznościowych. Lubią, być przy otwieraniu inwestycji miejskich, nie zależnie czy wnieśli w tym jakikolwiek swój udział, czy nie. Chwalą się w internecie, że za darmo pomagają ludziom a co jest ściśle związane z ich codzienną pracą. Lubią sobie przypisywać sukcesy innych, w tym nawet innych radnych. Tak, jak to miało miejsce między PO i SLD. Zrozumieć wielu z nich nie sposób. Po co są naprawdę w RM ?? Pytanie. .retoryczne : (
 • Jesteście niesprawiedliwi w swoich komentarzach. Elbląg pięknie się rozwija. .. .pomniki na rondach, stojaczki na rowery, tabliczki na bulwarze, tramwaje z patronami, basen z bakteriami, remonty stadionów dla miernych kopaczy - same strategiczne inwestycje i pomysły. .. .. Czego chcieć więcej?????;-) Jedyna zbędna inwestycja - to ta linia tramwajowa - to nikomu niepotrzebne. .. .. ;-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  7
  Gagatek(2017-11-11)
 • Panie Gruchalski sam pan to wymyślił czy wspolnie z pryncypałem
Reklama