UWAGA!

Co z tą Bramą?

Elbląg, Co z tą Bramą?

Kilka kartonów i wejście zamknięte na kłódkę – taki widok zostanie w pamięci turystom, którzy kilka dni temu chcieli zwiedzić Bramę Targową. Goście odwiedzający nasze miasto są bardzo rozczarowani, że nie mogą wejść do jednego z najważniejszych zabytków Elbląga. Czy rzeczywiście nie mogą?!

Zobacz materiał filmowy
      
JZ, Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A tylu urzędników, że głowa boli !!!!!
 • urzędnicy powinni byc rozliczani nawet z każdego ziarnka piasku a jak coś sie nie zgadza to na stos
 • Potrzebna jest osoba, która zrobi porządek w tym Wydziale !
 • zajmujecie sie starówkami a chodnik na ulicy Grobla sw Jerzego po niepotrzebnej wymianie, był- polbruk gdzie on się podział. W miejscu gdzie był KOSMOS brak płytek chodnikowych 10m2 robią się kałuże i co nato inzynieria miejska
 • A tyle kasy wpier. .. w tę bramę.
 • A moim zdaniem zajmujecie się starówką a niewidzicie Pomnika Odrodzenia i terenu wokół niego chwasty jak niewiadomo gdzie, wokół ratusza wykoszone do zera. TEN POMNIK ZASŁUŻYŁ NA SZACUNEK. NIECH OBECNA WŁADZA W KOŃCU UPORZĄDKUJE TEREN
 • ze 2 lata temu w okresie wakacji siedziała tam niemiła pani która miała same przerwy na fajkę nie wiem jak jest teraz. tam powinno tętnić życie a nie odstraszać niekompetencja
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jehudymenuhin(2011-07-13)
 • Dla mnie aktualność to dzisiejsze wieczorne potrącenie rowerzysty na ul. Bema przy kościele Babtystów nie szafa z rozsuwanymi drzwiami.
 • Po co władzy brama niech w koncu zajmą się tym burdelem na cmentarzu Agrykola. Skoszą trawe zostawią pod płotem z trawy i gałęzi drzew wszystko sypie się na groby. Brud i smród idąc w zdłuż parkanu to oprucz śmieci i połamanych gałęzi nic nie widać. Zdjęcia tego burdelu zostaną wysłane do TVN. Kasę to umią pobierać nawet za wjazd samochodę ale sprzątnąć nie ma komu. Takiego syfu to nigdzie nie ma aż dziw że ten brud jest pod okiem kościoła bo idąc do niego przechodzimy koło tych śmieci aż dziwne że ludzie nie interweniują do władz miasta. SYF JAK CHOLERA.
 • Samochodem na cmentarz 500x500.. .w glowach się poprzewracalo.
 • Czas odwołać ze stanowiska obecnego prezydenta Elbląga. Podaję sposób jak to zrobić zgodnie z prawem : e-prawnik. pl Powód ?Mija 7 miesięcyNie, no ludzie, promocja Elbląga jest !brama zamknięta. Wystarczy pow stawic tablice na rogatkach miasta z napisem :ELBLĄG (NIE) PRZYJAZNY TURYSTOMZBLIASZ SIĘ DO ELBLĄGA ?OMIŃ TO MIASTO SZEROKIM ŁUKIEM I JEDŻ DALEJ ". A na tej tablicy fotka zamkniętej bramy tablica dla turystów : ELBLĄG -NIECZYNNE DO ODWOŁANIA.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Spec od promocji(2011-07-13)
 • W zeszłym roku brama była czynna, pokazałem to nasze cudo koleżance z Krakowa, która wpadła do mnie na kawę. I co się wydarzyło ?będąc na górze bramy, spotkałem wycieczkę z Niemiec młodzi ludzie, ,którym opowiedziałem historie Elbląga w pigułce, bo -jak powiedzieli-oczywiście znudzona pani z informacji dla turystów nic nie powiedziała, a już tym bardziej nie znała języka nemieckiego. Pytanie, czy Elblążanie mieszkający muszą opowiadać io Elblągu turystom i wyręczać osoby do tego zatrudnione?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-13)
Reklama