UWAGA!

Coraz bezpieczniej

 Elbląg, Coraz bezpieczniej

Wykrywalność przestępstw na poziomie 57,1 proc uzyskana w pierwszym kwartale 2001 roku przez Komendę Miejską Policji w Elblągu jest najlepszym wynikiem od powstania Policji w 1990 roku - cieszą się elbląscy policjanci.

Jednak główne wysiłki KMP w Elblągu ukierunkowane są głównie na dalsze ograniczenie przestępczości - informuje elbląska policja na swoich stronach internetowych (www.elblag.kwp.gov.pl).
     Policja dokonała podsumowania za pierwszy kwartał 2001 roku. W porównaniu do pierwszego kwartału 2000 roku odnotowano spadek zagrożenia, liczony ilością spraw wszczynanych przez KMP w Elblągu. Największy spadek procentowano zanotowano w rozbojach (o 51 proc.), na drugim miejscu są wypadki, gdzie nastąpił spadek o 44 proc.
     Wzrosła wykrywalność - w pierwszym kwartale ubiegłego roku wynosiła ona 45,6 proc. - po pierwszym kwartale 2001 wynosi ona 57,1 proc. co jest najlepszym wynikiem komendy odkąd istnieje policja.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Trzeba się z tego cieszyć
  • WCZORAJ TJ. 05.04.2001 BYŁEM NA BULWARZE. W ZASIĘGU MOJEGO WZROKU BYŁY PRZYNAJMNIEJ 2 PATROLE PIESZE POLICJI I CO CHWILĘ PRZEJEŻDŻAŁ OZNAKOWANY RADIOWÓZ. PANOWIE LEGITYMOWALI MŁODZEŻ SIEDZĄCĄ NA ŁAWKACH , JEDNAK GDY PO DRUGIEJ STRONIE KANAŁU JAKIEŚ MAŁOLATY SKAKAŁY PO GŁOWIE CHŁOPAKOWI TO POLICJA NIE ZA BARDZIO SIE TYM PRZEJEŁA. CZY NAPRAWDĘ JEST BEZPIECZNIEJ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GRUBAS(2001-04-06)