UWAGA!

Ćwiczyły w rytmie zumby

 Elbląg, Ćwiczyły w rytmie zumby
fot. Anna Dembińska

Nie można odmówić im odwagi, ale i wytrwałości. Ćwiczą intensywnie, a na zajęciach, które są dla nich organizowane, dają z siebie wszystko. Za kandydatkami do tytułu Miss Ziemi Elbląskiej kolejne atrakcje – tym razem lekcja zumby. Zobacz zdjęcia.

Kandydatki nie oszczędzały się i niemal przez godzinę, pod okiem instruktora, intensywnie ćwiczyły w Jump Fitness. 
       - Dziewczyny dzisiaj głównie uczyły się choreografii zumby, próbowały się w to wdrożyć – opowiadał Karol Hoffman, który uczył kandydatki tej formy ruchu. - Przeważnie, jak ktoś przychodzi na pierwsze zajęcia, to stoi, patrzy i nie wie o co chodzi. A dziewczyny bardzo dobrze sobie dzisiaj poradziły. Nie chciały, żeby pokazywać im, jak wygląda choreografia krok po kroku, od razu zaczęliśmy zajęcia.
       Jak się okazuje dla tych młodych kobiet są one przyjemnością, a nie katorgą.
       - Podobało mi się, dużo ruchu, a ostatnio mi go brakuje, bo przez zimę prowadziłam osiadły tryb – mówiła Agnieszka Misiewicz. - Na co dzień ćwiczę fitness, właśnie się szkolę, niedługo zrobię papiery na trenera, więc coś robię.
       - Ja prawie chodzę codziennie na siłownię, wykonuję ćwiczenia siłowe i cardio, żeby mieć formę przed konkursem – dodała Patrycja Adamczyk. - To dobra moda, lepsze to niż siedzenie i objadanie się.
       Obie zgodnie przyznają, że ostatnio im bliżej finału, który odbędzie się 2 kwietnia w elbląskim teatrze, tym intensywniej.
       Bardzo intensywny, zwłaszcza, jak ma się jeszcze szkołę. Ja na przykład muszę dojeżdżać z Morąga, ale daję radę – opowiadała Agnieszka.
       Studiuję w Gdańsku, mam sporo zajęć i później muszę nadrabiać, ale uważam, że warto, bo to świetna przygoda – tłumaczyła Patrycja.

       Elbląska Gazeta Internetowa jest patronem medialnym wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2016.
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama