UWAGA!

Cyfrowa Vectra w Elblągu

Grupa Vectra rozpoczęła oferowanie swoim elbląskim abonentom telewizji cyfrowej. Dotychczasowi abonenci Vectry bez zmiany wysokości opłaty za pakiet podstawowy otrzymują cyfrową jakość i 20 nowych programów telewizyjnych.

- VECTRA rozpoczęła oferowanie telewizji cyfrowej w listopadzie 2006 roku. W pierwszej kolejności udostępniliśmy ją mieszkańcom sześciu miast na Śląsku - mówi Krzysztof Burmer, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Obsługi Klienta Vectry. - W ubiegłym roku usługę tę wdrożyliśmy w kilkunastu kolejnych miastach na terenie całej Polski. Obecnie mamy już ponad 100 tysięcy abonentów w 18 miastach, co daje nam niekwestionowane pierwsze miejsce w kraju. Z telewizji cyfrowej Vectry korzysta taka sama liczba abonentów, jak u wszystkich pozostałych operatorów. Wybór kolejnych miast do wdrożenia tej usługi jest wypadkową wielu czynników. Tak jak dotychczas, również w przypadku Elbląga, głównym czynnikiem wyboru był potencjał regionu. Ponadto, infrastruktura Vectry w Elblągu spełnia wysokie standardy techniczne, jakie konieczne są do wprowadzenia telewizji cyfrowej.
     Telewizja cyfrowa w sieci kablowej oznacza wyższą jakość dźwięku i obrazu i nie jest podatna na zakłócenia, np. wynikające ze zmian pogody. Nie wymaga także instalacji dodatkowej anteny na dachu czy balkonie.
     Aby korzystać z telewizji cyfrowej, nie trzeba mieć specjalnego telewizora. Wystarczy dekoder, czyli tzw. set-top-box (STB). Abonenci Vectry otrzymają dekodery bez dodatkowych opłat, a ich instalacją zajmą się przedstawiciele firmy. Chęć zainstalowania dekodera wystarczy zgłosić w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Browarnej 36 lub zadzwonić pod numer (0) 801 08 08 80. Instalacja nie zajmuje dłużej niż pół godziny.
     Jedną z podstawowych korzyści z telewizji cyfrowej jest bogactwo kanałów - obecnie Vectra emituje 100 programów telewizyjnych w ofercie cyfrowej, co jest największą liczbą wśród ofert innych krajowych operatorów. W Elblągu podstawowy Pakiet „Złoty”, nadawany tradycyjną metodą, jest w wersji cyfrowej bogatszy aż o 20 dodatkowych kanałów - bez zmiany wysokości abonamentu. Ponadto, abonenci zyskują możliwość uzupełnienia oferty podstawowej o kolejne kanały, w tym m.in. AXN SciFi, AXN Crime, Boomerang, Fasion Men, Kuchnia TV, Luxe.TV, Zig Zap czy Spice, które są zawarte w pakietach podzielonych na kategorie tematyczne, poświęcone np. podróżom, gotowaniu, hobby, gospodarce czy nauce. Liczba dodatkowych kanałów będzie systematycznie rosnąć.
     Nowe programy telewizyjne dostępne po podłączeniu usługi cyfrowej bez zmiany wysokości abonamentu: E! Entertainment, EDUSAT, Cartoon Network/TCM, Al Jazeera, EWTN 13, CNN, Disney Channel, France 24, Podróże TV, Polonia 1, TVN CNBC Biznes, TVP Info Warszawa, Sport Klub, Pro7, MTV2, RTL II, TVP Kultura, VOX, Super RTL, Sat1.
     Pod koniec lutego rozpocznie się kampania informacyjna, mająca na celu powiadomienie abonentów Vectry o zaletach nowej telewizji. Mieszkańcy Elbląga otrzymają materiały wyjaśniające zasady korzystania z nowej usługi.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A co ze standardowym tłumaczeniem pt. "brak prądu" i wesołych chwilach gdy wszystko leży? Teraz będzie też leżało, ale "cyfrowo"?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nermal(2008-02-28)
 • w końcu lepszy obraz na moim LCD:) Tylko jeśli ktoś ma 2-3 TV w domu, to też jeden dekoder dostanie?
 • A gdzie pornuch ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca2(2008-02-28)
 • Wlasnie co z kilkoma TV w domu. Ja mam dwa place dodatkowa opalate za ten drugi i co dostane dwa dekodery? Pewnie nie i bede musial ogladac tak jak zona TVN style:(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  męzuś(2008-02-28)
 • Panowie z VECTRY poprawcie najpierw to co popsuliście a dopiero wprowadzajcie nowości, a przed ewszystkim odblokujcie swoje telefony
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  abonent(2008-02-28)
 • Vectra to synonim żenady, nędzy i brak profesjonalizmu. "obecnie Vectra emituje 100 programów telewizyjnych w ofercie cyfrowej, co jest największą liczbą wśród ofert innych krajowych operatorów. " NIE ILOŚĆ A JAKOŚĆ, co nam po jakiś dziwnych rosyjskich programach, modzie, i innych dziwactwach! "AXN SciFi, AXN Crime, Boomerang, Fasion Men, Kuchnia TV, Luxe. TV, Zig Zap czy Spice, " - kto te programy ogląda? "Pod koniec lutego rozpocznie się kampania informacyjna, mająca na celu powiadomienie abonentów Vectry o zaletach nowej telewizji. Mieszkańcy Elbląga otrzymają materiały wyjaśniające zasady korzystania z nowej usługi. " - otrzymają również podwyszkę jak nie teraz to za miesiąc no góra dwa. DLaczego Spółdzielnia oddała wyłączność Vektrze na TV, a teraz umywa ręce gdy są kłopoty z Vectrą?? Ile za to wzięli w łapę? Dlaczego jesteśmy skazani na Vectrę? Przywrócić anteny zbiorcze na dachach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szukający_sprawiedliwości(2008-02-28)
 • "Telewizja cyfrowa w sieci kablowej oznacza wyższą jakość dźwięku i obrazu i nie jest podatna na zakłócenia, np. wynikające ze zmian pogody. " - a czy jest podatna na partactwo pracowników Vectry?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szukający_spawiedliwości(2008-02-28)
 • estem ciekawy jak długo cena zostanie na takim poziomie, znając pazerność VECTRY to nie długo, poniesione nakłady muszą sie zwrócić, a co jak są 2 ub3 telewizory (dotychczas można było zapłacić za dodatkowe gniazdo kilka złotych) a teraz dodatkowy dekoder i abonament za każdy telewizor (a kto teraz ma tylko 1 telewizor)a po za ty jeżeli nie ma się telewizora HD to po kiego telewizja cyfrowa, za podobne pieniądze jest 2 lub 3 platformy cyfrowe!!!!! i bez łaski, a chyba ludzie mają już doświadczenia z VECTRą i chyba te gorsze !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  slawekEL(2008-02-28)
 • para alt temu vectra sie chawlila swiatlowodami a obraz dalej kupa a net szkoda gadac
 • a ja cche upc i chello
 • vectra daje prawie internet, prawie to normalnie działa, to dużo jak na taki Emblong,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hyugiuy(2008-02-28)
 • Vectra to partacze i oszuści, na bank podniosą ceny za abonament.
Reklama