UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czarna seria

Trzech polskich żołnierzy zginęło, a trzech zostało rannych w ataku na polski patrol saperski w Iraku. Wśród zabitych i rannych nie ma żołnierzy z Elbląga.

Do ataku doszło dziś po południu w okolicach miejscowości Al-Maszru, około 30 kilometrów na północny - wschód od Obozu Babilon. Patrol saperów po zabezpieczeniu ładunku wybuchowego został ostrzelany z granatników i broni maszynowej.
     Rzecznik Sztabu Generalnego w Warszawie płk. Zdzisław Gnatowski potwierdza, że zabici dzisiaj w Iraku żołnierze służyli w jednostkach w Krakowie i w Orzyszu. Podporucznik Daniel Różyński i starszy szeregowy nadterminowy Grzegorz Nosek służyli w 6. Brygadzie Desantowo - Szturmowej w Krakowie, a podporucznik Piotr Mazurek - w 15. Mazurskim Batalionie Saperów, który wchodzi w skład 1. Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej.
     Major Zygmunt Wójcik, rzecznik 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu, której żołnierze tworzą trzon trzeciej zmiany polskiego kontyngentu, poinformował nas, że trzej ranni są żołnierzami tej Dywizji - dwaj służyli przed wyjazdem w Orzyszu, a jeden w Bartoszycach. Ranni trafili do szpitala w Karbali.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama