UWAGA!

Czas darmowych gazet

12 maja do rąk elblążan trafią dwa nowe, bezpłatne tygodniki: "Extra Elbląg" oraz "Nasz Elbląg".

"Extra Elbląg" to pomysł warszawskiej firmy "Extra Media", która wydaje już sześć bezpłatnych tygodników, m.in. w Rzeszowie, Tarnowie, Siedlcach i Ciechanowie. W województwie warmińsko-mazurskim ma swój tygodnik w Szczytnie. Teraz czas na Elbląg.
     - Nasz tygodnik będzie pełną, elbląską 16-stronicową kolorową gazetą - mówi Monika Skotnicka, redaktor naczelna "Extra Elbląg", była szefowa “Głosu Elbląga”. - Znajdą się w niej informacje lokalne, specjalny dział mówiący o tym, czym żyją elblążanie, a także repertuary kina i teatru, dyżury aptek, informacje sportowe, porady kulinarne, horoskop i krzyżówka.
     Bezpłatny tygodnik "Extra Elbląg" będzie ukazywać się w każdy czwartek począwszy od 12 maja.
     - Będzie dostępny w placówkach handlowych, a także we wszystkich instytucjach i miejscach, w których przebywa najwięcej elblążan, czyli m.in. na dworcu czy w szpitalach - dodaje Monika Skotnicka. - Dokładny rejestr miejsc, w których będzie można znaleźć naszą gazetę, zostanie opublikowany na jej łamach.
     Również 12 maja nowy, bezpłatny elbląski tygodnik wypuści na rynek spółka "Edytor" - wydawca m.in. "Dziennika Elbląskiego". Jak informuje prezes "Edytora" Jarosław Tokarczyk tygodnik "Nasz Elbląg" będzie ukazywał się w każdy czwartek w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Popołudniami będzie rozdawany przez hostessy w kilkudziesięciu najbardziej ruchliwych punktach miasta. Na kilkunastu stronach "Naszego Elbląga" znajdzie się m.in. przegląd imprez kulturalnych i sportowych organizowanych w mieście, a także prezentacje mieszkańców Elbląga z ich wyjątkowymi hobby czy niezwykłymi umiejętnościami. Wiele miejsca poświęcone zostanie także tematyce poradniczej, zdrowotnej czy edukacyjnej.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • No ładnie, ładnie :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2005-05-06)
 • w gazecie elbląskiej nigdy nic ciekawego nie ma ja kupuje tylko gazetę wyborczą bo ma dużo stron i dużo dodatków
 • W Gazecie Elbląskiej nic ciekawego nie ma, bo i samej gazety nie ma już prawie dwa lata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pytajnik(2005-05-06)
 • niom, niom, zobaczymy
 • ...anio - zobaczymy ~_~
 • Poruszajacy zapewne bedzie podobnie jak zmarly wczesniej Glos Elblaga
 • A akcenty polityczne będą?
 • Z tymi gazetami to będzie jedno i to samo, tak jak z telewizją elbląską. Tę kasę można przeznaczyć na jakiś szczytny cel, np. leki dla szpitala. Dlaczego p. Skotnicka a nie ktoś młody z werwą i pomysłami.
 • hostessy?? Metro w 3miesiec tez rozdaja hostessy?!? nie zartujmy hostessa hostessa, gazeciarz gazeciarzem (gezeciarka)
 • Echhh ten elbląski optymizm, jeszcze nic się nie pojawiło a już narzekają. Jak nie ma źle, jak się pojawia, jeszcze gorzej. Czas obudzić się z zimowej deprechy, wiosna, mimo że ostatnio nie widać, już dawno nastała.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Francuz(2005-05-06)
 • No to pięknie... Coś się zaczyna dziać.. Z każdej takiej inwestycji dla Nas powinniśmy się cieszyć... To w końcu nasze pieniądze.. może wreszcie poczujemy się wspólnotą!! Dostęp do informacji na temat imprez (kulturalnych) może nas zintegruje.. Bosz... :D
 • Najłatwiej krytykować, jeśli nie zna się realiów życia gazet. Czy ktoś z krytykantów potrafiłby zrobić gazetę bez reklamodawców i sponsorów? Nie sądzę. Nie umie się nic, tylko krytykanctwo opanowane i leczenie kompleksów. Powstają dwa nowe tygodniki bezpłatne. Najpierw "Extra" - utworzony przez bezrobotną grupę fachowców. To nie spodobało się firmie, która d kilku kilku lat preferuje model BMW - bierny, mierny, wierny, Kiedyś był Dziennik Bałtycki ... Zyjcie spokojnie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gazeciara(2005-05-07)
Reklama