UWAGA!

Czas do piątku

Jeszcze tylko do piątku można zgłaszać swój udział w mistrzostwach w Colina Mcrae 4. W sobotę swoje umiejętności zaprezentuje 9 finalistów.

O miejsce w finałach walczy kilkudziesięciu graczy. Wciąż jednak można do nich dołączyć. Wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora pod adresem www.globtech.pl lub w sklepach siedzibach sklepu Global Technology w Elblągu przy ul. Armii Krajowej 7-8 oraz w Malborku w Hentrum Handlowym Jagiełło. Tam też można trenować wirtualną jazdę po torach rajdowych całej Europy na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Dziewięciu najlepszych kierowców spotka się w sobotę w finale.
     Organizator zadbał o nagrody. Wśród nich są m.in. kierownice, zestawy myszy i klawiatur bezprzewodowych oraz gry. Ostatnio dołączył do nich również kolorowy album o jednym z najlepszych polskich rajdowców - Januszu Kuligu. Łącznie wartość nagród przekracza osiem tysięcy zł.
     Każdy uczestnik gry musi wpłacić wpisowe - symboliczną złotówkę. Za zebrane pieniądze elbląski Dom Dziecka wzbogaci się o sprzęt komputerowy.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tylko dziewieciu? No ludzie kochani... Ruszcie sie do zawodow - zeby potem nie bylo mowione, ze nic sie nie dzieje w tym miescie kurka... PS A Dom Dziecka kiepski sprzet dostanie za 9 dzika ;(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    blados(2004-07-12)
  • blados chetnych (zarejestrowanych) jest kilkudziesieciu a do finalu wejdzie 9 uczestnikow.
Reklama