UWAGA!

Czas na quiz: śladem okolicznych atrakcji

 
Elbląg, Czas na quiz: śladem okolicznych atrakcji
Fot. okienNI!cość, Fotka Miesiąca, Maj 2016 r.

W wakacje o wiele chętniej ruszamy za miasto, czemu sprzyja obecna pora roku. To także doskonały moment na mikro wyprawy, które mogą pomóc w odkrywaniu walorów okolicznych terenów. Wokół Elbląga nie brakuje ciekawych miejsc i obiektów, jak dobrze je znacie?

Nad jaką rzeką znajduje się unikatowy obrotowy most kolejowy? Gdzie znajduje się wieża widokowa, z której widać i Zalew, i Wysoczyznę? Jaki wyjątkowy zabytek znajdziemy w Różanach? Czym są Wały Tolkmita? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w naszym najnowszym quizie. Zapraszamy do zabawy! 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dziś o godz 12.30 atrakcja było gdy tramwaj przyłożył w samochód na ul. Grunwaldzkiej koło dawnego kina kolejarz. Nikt z zkm nie ruszył samochod z megafonem by przekazać pasażerom że tramwaje nie pojadą po co padazerow macie w D. . To jest zwykle chamstwo zw strony zkm. Tak samo nadal jada tramwaje z włączonym ogrzewniem w lato w upał. Pogotowie przyjechał i po 15 minutach tak działa olsztyn który wysyła karetki. Um tego nie widzi jaki jest bałagan. Prywata i tyle.
  • Jak długo ten tzw pojazd techniczny będzie jeździł w używacie non stop jest widziany koło ul.rozanej . Ten pojazd powinien jadac informować o awariach tramwajów. Tylko na to zkm tramwaje nie stać trzeba mieć mozgi.
  • Pojazd pomaranczowy zkm to prywatne kursy chyba to prawda widzimy go na twj ulicy.
  • Można wyjechać i podziwiać widoki, byle pozbyć się brzęczącego od kilku miesięcy hałasu nad miastem. Czy nie da się inaczej Panowie piloci?
Reklama