UWAGA!

Czekamy na Wasze zdjęcia

 Czekamy na Wasze zdjęcia

Przed nami kolejny wernisaż Fotki Miesiąca portEl.pl. Spotkanie autorów i miłośników fotografii zaplanowaliśmy 10 stycznia. Na wystawie znajdą się najciekawsze zdjęcia z konkursu, autorów prosimy o ich nadsyłanie. Sprawdźcie swoje maile i zobaczcie, które zdjęcia wpadły nam w oko.

Już blisko 60 autorów nadesłało swoje zdjęcia na tegoroczny konkurs Fotki Miesiąca (na fotki czekamy także w grudniu). Ma on pokazywać piękno miasta i regionu, a jednocześnie być pretekstem do spotkania i poznania autorów zdjęć. Na nasz wernisaż, który odbędzie się 10 stycznia 2024 roku, zapraszamy wszystkich, których pasją jest robienie zdjęć oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z fotografią.

 

Do autorów wybranych przez nas zdjęć powędrowały maile z prośbą o nadsyłanie fotografii w oryginalnej rozdzielczości. To z nich powstanie wystawa, ale także nasz wyjątkowy kalendarz. Prosimy o nadsyłanie zdjęć i oczywiście czekamy na nie także w grudniu, bo nasz konkurs trwa cały rok. Przypominamy adres: fotka@portel.pl

 

--- autopromocja ---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie