UWAGA!

Czik-Czuk znów w NaWynos

2014-01-09
Aktualizowany 2014-06-20 14:00
 
Czik-Czuk znów w NaWynos

Dobra wiadomość dla wszystkich lubiących dania spod szyldu Czik-Czuk. Po kilkumiesięcznej nieobecności znów wraca do serwisu NaWynos oferując jeszcze więcej dań. Co prawda adres restauracji się zmienił, ale smak pozostaje ten sam. Już od dziś możecie zamówić tam posiłek z rabatem 5%!

Nowe dania, którymi możecie cieszyć podniebienie, zamawiając w Bistro Czik-Czuk to m.in. dania z grilla, makarony lub własne kompozycje, dzięki którym w każdym calu dopasujesz posiłek pod siebie. Ale kusi nie tylko to. Przyciągnąć może też rabat, który opiewa aż na 5%.
       Serwis NaWynos cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych czytelników. Nic dziwnego. Cały czas rozwijamy się z myślą o Was. Coraz większe rabaty, promocje oraz coraz wygodniejszy sposób zamawiania sprawiają, że zaufały nam już tysiące elblążan.
      
Dopadł Was głód na mieście? Nie szkodzi. Zamiast przepłacać w lokalu, zamów z rabatem przez smartfona na: m.portel.pl/nawynos

       Z nami oszczędzacie czas i pieniądze. Zamawianie jest banalnie proste, a w Waszych kieszeniach pozostają kolejne złotówki. Po co dzwonić i dopytywać. W serwisie NaWynos masz najlepsze restauracje w jednym miejscu.
      
       Lokale w naszym serwisie, w przeciwieństwie do reprezentacji, zawsze trafiają... i to prosto do Waszych domów. Dla fanów pizzy mamy: La Capra, Mariano, Primavera, u Benka, Strzecha, Kaktus, Prima Pizza czy właśnie Czik-Czuk.
      
       Kebabem nasycą Twój głód lokale: Amir, Al Capone, Istanbul, Trojan Horse, DaVinci i Marmara, a klasyczne dania zamówisz w Barze Kalinka lub Barze Nowo.
      
       Fanom restauracji polecamy Canapę, Imbir, Złotą Arkę, Mamma Mia, Restauracje Arena czy Oliwkę, a dla fanów chrupiącego kurczaka jest stary, dobry Hot King lub Kurczę na telefon.

      
Redakcja portEl.pl jak zwykle życzy smacznego!
      
      
----reklama----
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej