UWAGA!

Czym podróżuje św. Mikołaj, czyli zabawa w Ford Gołębiewski

 Elbląg, W salonie można było spotkać św. Mikołaja
W salonie można było spotkać św. Mikołaja (fot. Anna Dembińska)

Czy Święty Mikołaj podróżuje saniami? A może rozwozi prezenty na motocyklu? Czy raczej wybiera helikopter? Jednak dziś dzieci postawiły na samochód, bo taki był temat konkursu plastycznego zorganizowanego podczas mikołajkowej zabawy w Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, salonie mieszczącym się przy ul. Żuławskiej 19. Zobacz fotorelację.

Już po raz ósmy salon zaprosił do siebie dzieci z klas I-III elbląskich szkół podstawowych. Okazją do spotkania były oczywiście mikołajki. - Cieszymy się, że na nasze zaproszenie odpowiedziało tak wiele placówek, a zabawa była przednia – mówi Karina Hirsz, dyrektor obsługi posprzedażnej w firmie Gołębiewski. Na gości czekało wiele atrakcji. Było malowanie buzi, z baloników można było wyczarować pieska albo żyrafę, były też zabawy i konkursy - dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Głównym punktem mikołajkowej zabawy w salonie przy ul. Żuławskiej 19 był konkurs plastyczny pt. "Narysuj swojego ulubionego Forda, którym mógłby podróżować św. Mikołaj". Powstało ponad 80 prac! Nagrodą główną był tablet. Zabawa była także okazją do wspólnego zdjęcia z sympatycznym świętym. To była ta magiczna chwila, gdy każdy - mały i duży - mógł szepnąć Mikołajowi swoje świąteczne życzenie.

 

 

 

------------------artykuł promocyjny--------------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama