UWAGA!

Czyste i Bezpieczne wakacje w Braniewie

 Elbląg, Czyste i Bezpieczne wakacje w Braniewie
fot. nadeslana

Strażacy z Braniewa zapraszają do udziału w akcji "Czyste i Bezpieczne Wakacje". Będzie można pomóc oczyścić rzekę Pasłękę i wziąć udział w spotkaniu na temat bezpiecznego spędzania czasu nad wodą.

Serdecznie zapraszamy w sobotę (1 sierpnia) do udziału w akcji „Czyste i Bezpieczne Wakacje”.  Akcja prewencyjna związana z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą, pokazem ratownictwa wodnego oraz medycznego dedykowanym dla mieszkańców miasta oraz wszystkich, którzy chcą poznać metody udzielania pomocy dla osób poszkodowanych. Spotkanie prewencyjne odbędzie się w pobliżu rzeki Pasłęki przy ulicy Portowej w Braniewie od godz.12:30. To również możliwość zapoznania się ze sprzętem ratowniczym służb mundurowych.

Wcześniej bo od godziny 9 zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się włączyć czynnie do udziału w sprzątanie brzegu i koryta rzeki Pasłęki. Woda nie oczyści się bez naszej pomocy. To niewielki wkład w poprawę wizerunku i stanu czystości naszej rzeki. Wystarczy zabrać rękawiczki i czynnie włączyć się w działania poprawiające czystość. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w akcji.  Zbiórka w pobliżu kładki ul. Portowa w Braniewie.

inf. nadesłana

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama