UWAGA!

Da Vinci dobre na każdą okazję

2013-10-14
12:37
 

  Miejsce to samo, ale zmiany widać jak na dłoni. Znany już elblążanom lokal, Pizzeria Da Vinci poszerza swoją ofertę nie tylko jeśli chodzi o przestrzeń, ale także menu. Poza daniami, w których od lat smakowali goście znajdziecie tam teraz nowość jakimi są obiady abonamentowe oraz kurczaka z rożna. Ponadto więcej miejsca daje więcej możliwości… nie tylko kulinarnych.

  Pizzeria Da Vinci od zawsze cechowała się fantastycznym jedzeniem i przytulnym klimatem, zwłaszcza podczas letnich wieczorów kiedy to można było delektować się smakiem ulubionego trunku i dania na firmowym ogródku. Teraz powiększył się cały lokal, który kusi nie tylko wystrojem i niskimi cenami, ale i poszerzonym menu. Znajdziesz w nim bogatą ofertę mięs do kebaba oraz wiele nowości jak np. tradycyjna kuchnia domowa lub przepyszny i chrupiący kurczak z rożna!
 

       W abonamencie taniej!

       W codziennym biegu życia często nie mamy zbyt wiele czasu żeby poświęcić go na gotowanie. Dzięki nowej ofercie
Pizzerii Da Vinci o posiłek nie musimy już się martwić. Wykupując obiady abonamentowe mamy gwarancję jakości jak i smaku, a za obiad płacimy tylko 12 złotych. Zestawy te dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19. Sprawdźcie jakie domowe przysmaki przygotuje dla was szef kuchni. Powiedzenie „smacznie jak u mamy” sprawdza się tu w 100%.

 

 

       Miejsce na wiele okazji

       Nowa odsłona
Pizzerii Da Vinci niesie za sobą nie tylko pyszny smak bogatego menu, ale także bardziej przyziemną cechę jaką jest miejsce. Już teraz lokal zyskał zdobina surową cegłą i klimatycznym drewnem salę na ponad 20 osób. Jest to rozwiązanie, które daje nam możliwość wyprawienia jakiejkolwiek imprezy. Urodziny, rocznica ślubu, komunia, chrzest, wieczór kawalerski i wiele innych okazji, które uświetni domowa kuchnia, nowość jaką jest chrupiący kurczak z rożna bądź inne danie z oferty lokalu. Wszystkie te cechy dają gwarancję udanej imprezy, a długie godziny otwarcia pozwalają na pełną swobodę podczas zabawy.

      
      
Sprawdźcie jaki wachlarz możliwości rozłożyła przed wami Pizzeria Da Vinci.
      
       Zapraszamy przez cały tydzień na ul. Wigilijną 19-21
      
       Poniedziałek - czwartek godz: 10-2
       Piątek - sobota godz: 10- 5
       Niedziela godz: 11-24
      
       Nie bez powodu to ulubione miejsce elblążan. Przekonaj się sam dlaczego!
      

      
http://davinci.elblag.pl/

      
       Pizzeria Da Vinci: tel. 55 641 27 00, 55 611 00 10.
      
       ---- Reklama ----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej