UWAGA!

Da Vinci. To samo miejsce, nowa odsłona

2013-10-11
Aktualizowany 2013-10-18 14:30
 

Szukasz miejsca gdzie można w ciemno wybrać się ze znajomymi? A może Twój najlepszy przyjaciel bądź przyjaciółka biorą ślub, a Ty chcesz wyprawić im niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński? Wybór odpowiedniego miejsca na wszelakie okoliczności często spędza elblążanom sen z powiek. Możecie już spać spokojnie bo oto przedstawiamy wam nową odsłonę lokalu Da Vinci!

 
Pizzeria Da Vinci od zawsze cechowała się fantastycznym jedzeniem i przytulnym klimatem, zwłaszcza podczas letnich wieczorów kiedy to można było delektować się smakiem ulubionego trunku i dania na firmowym ogródku. Teraz powiększył się cały lokal, który kusi nie tylko wystrojem i niskimi cenami, ale i poszerzonym menu. Znajdziesz w nim bogatą ofertę mięs do kebaba, tradycyjną kuchnię domową oraz nowość – przepysznego i chrupiącego kurczaka z rożna!

       UWAGA! Wejście tam grozi świetną zabawą
Właściciel lokalu jest zdecydowanym przeciwnikiem stagnacji i wie, że trzeba wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. I tym właśnie sposobem powstała między innymi sala na ponad 20 osób, która w połączeniu piwnicznego klimatu cegły z drewnem i nowoczesnych kolorów stanowi idealne miejsce na wyprawienie imprezy okolicznościowej. Urodziny, spotkanie firmowe lub nawet „złote gody”. Wybór Pizzerii Da Vinci wiąże się z zadowoleniem wszystkich gości, a długie godziny otwarcia pozwolą na świetną zabawę, nawet jeśli zawitamy tam po północy.

       Całkiem nowy styl gotowania
Miejsce, jakim jest Pizzeria Da Vinci, zdaję się na każdym kroku odstawać od innych, sztampowych lokali. Kolejnym elementem przyciągającym uwagę jest całkiem nowa kuchnia, w której potrawy przyrządzane są na naszych oczach. Całość zostaje zapięta na ostatni guzik poprzez miłą i profesjonalna obsługę lokalu, która nie boi się krzyknąć: „U nas zjesz najlepiej!”. A jak się o tym przekonać? Wystarczy tam zajrzeć, a opcji jest wiele. Można wyskoczyć wieczorem ze znajomymi lub w ciągu dnia na przepyszny obiad, który w abonamencie zjesz od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19. A cena dwudaniowego obiadu to jedyne 12 złotych!
      

       Stałych bywalców, i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z bogatą ofertą Pizzerii Da Vinci zapraszamy przez cały tydzień na ul. Wigilijną 19-21.
      
Poniedziałek - czwartek godz: 10-2
       Piątek - sobota godz: 10- 5
       Niedziela godz: 11-24

 


       Podejmij wyzwanie dobrego smaku!
      
       Wejdź na: davinci.elblag.pl

      

      
Pizzeria Da Vinci: tel. 55 641 27 00, 55 611 00 10.
      
      
---- Reklama ----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej