UWAGA!

Dajemy więcej niż inni

 Dajemy więcej niż inni

Już za chwilę w budynku, który powstał na miejscu legendarnego, elbląskiego kina, będzie wszystko gotowe. Willa Syrena kusi wysokim standardem, starannością wykonania, a także obniżonymi cenami wybranych mieszkań. Trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Oszczędność wydatków
       Jeśli zdecydujesz się na kupno mieszkania już teraz, to zastaniesz w nim termostat Living Eco, który obniża koszty ogrzewania o 23 proc. Urządzenia te pozwalają również w łatwy sposób programować temperaturę i sterować nią, a to wszystko przekłada się na kontrolę kosztów ogrzewania. Promocja trwa tylko do końca marca i dotyczy nowych klientów.
      
       Komfort i bezpieczeństwo

       Willa Syrena to nowoczesny budynek, w którym znajduje się wiele udogodnień. A wśród nich system monitoringu, nowoczesne i przestronne klatki schodowe, cichobieżne windy, które startują z poziomu hali garażowej. Nie bez znaczenia jest to, że przy budynku znajdują się dodatkowe miejsca postojowe, pojawi się również mini plac zabaw.
      
       Najwyższy standard w Elblągu
       Budynek Willi Syrena został wykonany z dużą starannością. Mieszkania i lokale cechuje wysoki standard: wyszpachlowane i pomalowane na biało ściany, trójszybowe okna, videodomofony, drzwi antywłamaniowe Dierre czy parapety wewnętrzne zrobione z aglomarmuru. Wnętrza Willi Syrena cechuje duża wysokość – 2,7 metra – a także spore przeszklenia i zadaszone loggie. Elewacja została wykonana z dodatkiem płyty granitowej.
      
       Już teraz Willa Syrena zaprasza na planowane drzwi otwarte, a także do tego, by obejrzeć pokazowe mieszkania.
       Więcej informacji znajdziesz na stronie dewelopera. 
      

      
Margo Deweloper
       Biuro Sprzedaży w Elblągu
      
       ul. Grobla Św. Jerzego 5
      
       Paweł Hrycyk
       tel. 500 061 808
      
       Godziny otwarcia:
      

       Od poniedziałku do piątku:
       Od godz. 15 do 18
      
       Wtorek:
       Od godz. 10 do 18
      
       Sobota:
       Od godz. 10 do 14
      
      
----------Reklama---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie