UWAGA!

Darmowe ogłoszenia w Dniu Kobiet

Elbląg, Darmowe ogłoszenia w Dniu Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. To popularne święto, kojarzone z goździkami i rajstopami. Z tej okazji wszystkie panie, które przyjdą do naszego biura 8 marca mogą bezpłatnie zamieścić ogłoszenie prywatne w największej bazie regionalnych ogłoszeń w portEl.pl.

Dzień Kobiet to czas, w którym kobiety mogą odpocząć o mycia naczyń, sprzątania, gotowania i różnych codziennych obowiązków, są obdarowywane różami, czekoladkami czy innymi drobiazgami. Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl z tej okazji oferuje dla wszystkich Pań bezpłatne ogłoszenia prywatne. Przyjdź 8 marca do naszego biura przy ul. 1 Maja 1C, a my zamieścimy twoje prywatne ogłoszenie całkowicie za darmo.
      

       Każdego dnia w serwisie portEl.pl można znaleźć od ośmiu do dziesięciu tysięcy ogłoszeń, które są czytane przez tysiące elblążan i mieszkańców okolic. Jeśli Ty też zamieszczasz ogłoszenia w Internecie, to jest to idealna oferta dla Ciebie. Sprzedajesz, kupujesz, wynajmujesz, zamieniasz? To właśnie w dziale ogłoszeń znajdziesz, to co szukasz. 
       W wielu domach zaczęły się już wiosenne porządki, a sterta niepotrzebnych rzeczy rośnie w przedpokoju. Zrób zdjęcia i wystaw ogłoszenia na portEl.pl. Komuś na pewno te rzeczy się przydadzą, tak jak dodatkowe pieniądze w Twoim portfelu, a porządek „sam się zrobi”.
       Ceny naszych ogłoszeń są różnorodne i zależą od typu ogłoszenia oraz jego kategorii, ale w Dniu Kobiet wszystkie Panie, które nas odwiedzą, zamieszczą swój anons bezpłatnie.
      
      
Zapraszamy w godzinach 9-16.
      
       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
       ul. 1 Maja 1C w Elblągu
       tel. 55 235 39 76
       ogloszenia@portEl.pl

      
       Regulamin promocji darmowych ogłoszeń w Dniu Kobiet:
       1. Promocja dotyczy ogłoszeń prywatnych zamieszczanych przez kobiety w biurze Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl w dniu 8 marca w godzinach 9-16.
       2. Promocja nie dotyczy ogłoszeń komercyjnych i premium
       3. Promocje nie łączą się.
      

       -------   Autopromocja   -------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama