UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Darując jesteś lepszy

Drugiego czerwca rusza w Elblągu akcja "Podaruj - darując jesteś lepszy". Mieszkańcy posiadający zbędne przedmioty np. meble będą mogli nieodpłatnie pozbywać się ich wystawiając przed domy.

Akcja "Podaruj - darując jesteś lepszy" organizowana jest przez wydział inżynierii Urzędu Miasta w Elblągu od 1994 roku. Umożliwia mieszkańcom Elbląga nieodpłatnie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów np. mebli, sprzętu gospodarstwa domowego itp. oraz zmniejsza ilość odpadów wielkogabarytowych wystawianych przy śmietnikach, a przede wszystkim ilość nielegalnych wysypisk śmieci. Akcje te stanowią również pomoc dla najuboższych mieszkańców, którzy z wystawionych rzeczy mogą wybrać sobie te, które im się przydadzą. Pozostałe przedmioty są wywożone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Elblągu do Zakładu Utylizacji Odpadów w Rubnie. Koszty przeprowadzenia akcji pokrywa Urząd Miejski w Elblągu. Tegoroczne "Podaruj - darując jesteś lepszy" potrwa od 2 czerwca do 22 września i obejmie budynki komunalne i prywatne. W tym roku po raz pierwszy akcja zostanie przeprowadzona także w Próchniku. Przed każdą zbiórką przedmiotów mieszkańcy będą szczegółowo informowani za pośrednictwem mediów oraz plakatów, które ulice i w jaki dzień będą objęte akcją.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama