UWAGA!

Debata miała być dziś

 Elbląg, Debata miała być dziś
fot. WS

Zaplanowanej na dziś debaty Elżbiety Gelert z Jerzym Wilkiem w Telewizji Elbląskiej raczej nie będzie – Jerzy Wilk nie weźmie w niej udziału. Piotr Marek, dyrektor Telewizji Elbląskiej, ponawia jednak zaproszenie i odnosi się do wczorajszego oświadczenia Jerzego Wilka.

Oświadczenie Jerzego Wilka.
      
       Pismo Piotra Marka do Jerzego Wilka.
      
       „Szanowny Panie,
       Propozycja formuły debaty telewizyjnej na naszej antenie była jedynie naszym niekonsultowanym z nikim pomysłem. Opublikowane przez Pana w elbląskich mediach oświadczenie skupia się na problemach, które zostały już rozstrzygnięte, zgodnie z Pana oczekiwaniami, na spotkaniu z przedstawicielami obu komitetów wyborczych w dniu 25 czerwca 2013 r. Potwierdził to Pan w dniu 2 lipca na antenach wszystkich telewizji w Polsce, mówiąc, że Pana sztab uzgodnił warunki debaty i zaprasza Pan panią Gelert w czwartek o godz. 18 – oczywiście, jeśli znajdzie na to czas.
       Był to kolejny już termin, na który zgodziła się nasza stacja.
       Telewizja Elbląska może dopiero uczy się organizowania podobnych przedsięwzięć i chętnie skorzysta z czyichś dobrych pomysłów, ale w Elblągu cieszy się dużo większą widownią niż telewizja z Olsztyna. Może Pan z tego skorzystać, przychodząc w czwartek na debatę. Znamy bowiem Pana jako osobę dotrzymującą danego słowa. Debata będzie przeprowadzona w formule uzgodnionej z oboma sztabami wyborczymi w dniu 25 czerwca 2013 r. Poprowadzi ją Krzysztof Fedak. Oczekujemy w związku z tym kontaktu ze strony Pana sztabu wyborczego.
       Z poważaniem
       Piotr Marek, dyrektor Telewizji Elbląskiej”
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • NO jak juz telewizja nawet prze do władzy, no to co tu mówic, wczoraj oglądałam debate i było super, o co taka nagonka ? Każden z kandydatów ma prawo wybierac gdzie sie chce pokazać. Widocznie ranga tv Olsztyn jest dużo wieksza, nie widzę tu żadnego problemu.
 • Jeśli Wilk nie weźmie udziału w debacie, potwierdzi, że się boi! Nie dziwię się, biorąc pod uwagę wczoraj udostępnione kompromitujące go nagranie. Pokazał już brak szacunku dla elblążan, spiskując z Ruchem Palikota, by tylko dorwać się do koryta. ŻENADA
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  5
  wyborca(2013-07-04)
 • A gdzie wczoraj była debata? Kto o niej wiedział?
 • Co Marek temacik ucieka i okazuje się że nie jesteście partnerem do rozmów? Ja się nie dziwię, gdyż już od Słoniny o prezydentach i ratuszu pisaliście albo dobrze, albo wcale. Przecież misją TV jak i całego dziennikarstwa jest obiektywizm i piętnowanie anormalności. Byliście tubą ratusza, a teraz chcecie być ważni, a Wilk Was olewa i nie chce taniego poklasku, jak Gelertowa, która nie wiem co jeszcze zrobi do piątku (byleby nie striptiz)
 • debata już nie jest potrzebna - jeżeli miała służyć poznaniu kandydatów i ocenie ich osobowości to mamy filmik na youtubie gdzie pana Wilka można poznać aż nadto
 • Panie Jerzy, szkoda Pana czasu na debaty z kontrkandydatką, która pod publikę twierdzi, że nie prowadzi czarnej kampanii podczas gdy jej sztab wypuszcza takie paszkwile jak to wczorajsze nagranie. Dla mnie przekaz tego nagrania był bardzo wyraźny, pogonić raz a dobrze Platformę. Panie Jerzy, wielu elblążan od dawna tego oczekuje. Gdyby został Pan prezydentem i nie rozliczył tych złodziei, pół Elbląga by się na Panu zawiodło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  7
  SpongeBobKanciastoporty(2013-07-04)
 • Adajcie temu Wilkowi to koryto. .po upływie roku wywieziemy go na taczce, gość nie poradzi sobie z rzeczywistymi problemami; pierwszą klęskę poniesie przy próbie likwidacji Straży Miejskiej.
 • Wilk to zwykły cwaniak i niestety prymityw intelektualny, a przy tym oszust (manipulant). Zastanawiam się czy on jeszcze tyle pije? Filmik z jego udziałem pokazał jakim jest człowiekiem, po co było referendum, że ma czarne listy etc. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  4
  CzerwonyKapturek(2013-07-04)
 • Wilk to tchorz. Masakra!! Tyle kontrowersji przed samami wyborami. Co to będzie potem. Nie mozna dac mu wygrac
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  Galileusz(2013-07-04)
 • Gówniana Telewizja Elbląska to i debaty na temat kudłaty nie będzie.
 • aby wziąć udział w debacie, trzeba mieć jakiś program, móc merytorycznie odnieść się do zadawanych na żywo pytań - to nie czytanie z kartki wyświechtanych frazesów przygotowanych przez usłużne zaplecze lub powtarzanie bajeczek Najwyższego Prezesa; nic dziwnego, że pan Wilk ucieka przed bezpośrednia konfrontacją; po prostu tchórz. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  EustachyDreptak(2013-07-04)
 • Z dzisiejszej debaty wyszła PiSda :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Miśnamiaręnaszychczasów(2013-07-04)
Reklama