UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Debata z kandydatami

Elbląg, Debata z kandydatami

Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych reprezentująca elbląski sektor pozarządowy zaprosiła siedmiu kandydatów na prezydenta Elbląga na debatę przedwyborczą. Spotkanie odbędzie się 12 listopada o godz. 17 w Hotelu Elbląg.

Organizacje skupiają najbardziej aktywnych społecznie i obywatelsko elblążan, działają najczęściej na rzecz najsłabszych elblążan, stąd tematem debaty będą przede wszystkim sprawy społeczne i obywatelskie naszego miasta.
       Każdy kandydat otrzymał trzy pytania na które odpowie podczas debaty:
       1. Jak kandydaci zamierzają współpracować z organizacjami, aby wykorzystać ich potencjał do rozwoju Elbląga, także w kontekście tworzenia przez organizacje nowych miejsc pracy?
       2. Jak kandydaci planują zlecanie zadań publicznych organizacjom pozarządowym?
       3. W jaki sposób kandydaci zamierzają tworzyć warunki do społecznej aktywności elblążan?
       Ponadto sami uczestnicy debaty będą mogli zadać pytania dotyczące spraw sektora pozarządowego, działalności społecznej i obywatelskiej, partycypacji publicznej itp.
       Przebieg debaty określa Regulamin.
       Debatę prowadzić będą Mira Stankiewicz z Radia Olsztyn oraz Małgorzata Woźna z TV Obywatelskiej ESWIP.
       Debata jest otwarta. Organizatorzy zapraszają elbląskie organizacje pozarządowe (300), zainteresowanych mieszkańców oraz media.
      
Arkadiusz Jachimowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama