UWAGA!

Decyzja w sprawie stadionu po weekendzie

 
Elbląg, Decyzja w sprawie stadionu po weekendzie
fot. WS

Prezydent Jerzy Wilk odwołał właśnie zaplanowaną na dziś konferencję prasową, na której miał przedstawić swą decyzję w sprawie budowy stadionu przy ul. Agrykola. Nowy termin konferencji to poniedziałek 2 września.

Konferencja zostaje przełożona z uwagi na fakt, iż Pan Prezydent dzisiaj po południu ma zaplanowane spotkanie z władzami klubu Olimpia Elbląg, zaś w poniedziałek z przedstawicielami kibiców. Podczas spotkań omawiany będą sprawy dotyczące stadionu – czytamy w komunikacie Biura Prezydenta Miasta.
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • panie !!! z tymi konkurami w UM to juz pan przeginasz!! ludu patrzysz i nic nie robisz!
 • Dla czego Nowaczyk wciaz mianuje sie prezydentem Elbląga? Na fb jest jego profil -"Grzegorz Nowaczyk-Prezydent miasta Elbląga"? Trzeba to zgłosić do admina bo ten goście juz nie jest prezydentem miasta, podaje wiec nie prawdziwe informacje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Uważny(2013-08-30)
 • podobno pan marszałek Protas interweniował i obiecał 12 milionów dołozyć do stadionu, ciekawe czy to prawda? jakby dołożył to byłoby fajnie, a jesli to zmyła to niech nie kandyduje za rok w wyborach bo nie ma po co
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  kibicwyborca(2013-08-30)
 • Okropnie ŁAGODNY ten Pan Prezydent dla kibiców. Bardzo ulegliwy, by nie powiedzieć więcej. .. .. Odnoszę wrażenie, że piłka nożna w Elblągu to sprawa najważniejsza. Co tam wyludnione miasto, co tam żyjący w nędzy emeryci, co tam bezrobotni. Piłka nożna to jest to !!!.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  21
  wieska(2013-08-30)
 • wieska jestes pewnie ta bezrobotna trzeba bylo sie uczyc a nie teraz narzekaz co moze ci pieniazkow dac za darmo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  niuniaag(2013-08-30)
 • Coś mi się wydaje, że te spotkania to jedna wielka ściema, a prezydent tak to wszystko przeciąga, a później powie, że próbował wszystkiego, ale i tak nie znajdzie tych brakujących 12 milionów. .. Obym się mylił. ..
 • niuniaag zachowaj takie komentarze dla siebie, bo akurat w tym mieście to nie ma najmniejszego znaczenia. Ludzie po studiach wyjeżdżają za chlebem, a ty wyskakujesz z takimi tekstami. Prawda jest taka, że większość zatrudnień to znajomości, każdy próbuje pomóc / wcisnąć swoich na dane miejsca pracy, nie dziwie się bo każdy ratuje się jak może przy takim bezrobociu. Sam pracuje w handlu i widzę co się dzieje, ludzie mają coraz mniej kasy, świeżo otwarte działalności upadają, moje miejsce pracy zapewne też w bliskiej przyszłości padnie bo jest coraz gorzej. By kręciły się biznesy ludzie muszą mieć kasę, by ludzie mięli kasę, trzeba dać podwyżki i umiejętnie zarządzać miastem, a nie czerpać tylko dla siebie, skoro ktoś podejmuje się wyższych stanowisk, powinien wziąć to pod uwagę, nie tylko dla siebie, ale i również OD SIEBIE. Chore pomysły, które za wszelką cenę mają pomóc w załataniu dziury budżetowej tylko rujnują ten kraj, czy nikt tego nie dostrzega ? Czy nie można wprowadzić podobnych rządów jak w krajach, które są gigantami pod względem zatrudnienia, np Anglia prosty przykład, ile do tej pory osób znalazło tam pracę, a kraj nadal oferuje wiele miejsc pracy i godne życie. Wystarczy pomyśleć i zapożyczyć kilka pomysłów na mądre rządzenie, to nic nie kosztuje ! A co do artykułu, budowa stadionu spoko, ale owszem, są ważniejsze sprawy bieżące, piłkarze mają gdzie grać, niech nie marudzą i również przyłożą się do gry bo póki co szału nie ma. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  confused(2013-08-30)
 • Czyli stajemy przed wyborem: chleb albo igrzyska.
 • jest super informacja pan marsząłek ograniczył wydatki na ekotermy w Lidzbarku warińskim i wyasygnował dla Elblaga 12 milionów na stadion i 15 milionów na basen, powiedział podobno, że nie może być tak, że 16 tys ludzi w Lidzbarku Warmińskim dostaje więcej pieniedzy niż 130 tys mieszkońców Elblga, wielkie brawa dla marszałka, mieszkańcy będa to pamiętać
 • podwyzki na chleba nie chcemy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  striptizer(2013-08-30)
 • Czas szybko mija a jeszcze nie wkopałeś pierwszej łopaty w Skowronkach pamiętami wesze obietnice jak razem ze swoim guru Yarem mówiliście że przekopiecie mierzeje. Chyba że to była zwykła ściema jak kiedyś obiecane 300tyś. mieszkań.
 • w Polsce moze byc lepiej musicie tylko oplacici inne panstwa by tam zylo sie dostatniej, bo nedza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  drugisingapur(2013-08-30)
Reklama