UWAGA!

Decyzja ws. 16-latka podejrzanego o molestowanie dziewczynek

 Elbląg, 16-latek został zatrzymany przez policjantów w miniony piątek
16-latek został zatrzymany przez policjantów w miniony piątek (fot. KMP w Elblągu)

16-latek podejrzany o dokonanie czterech czynów związanych z molestowaniem małoletnich dziewczynek najbliższe trzy miesiące spędzi w schronisku dla nieletnich. Taką decyzją podjął dziś (18 listopada) sąd rodzinny i nieletnich.

16-latek został zatrzymany przez policjantów na ul. Bema w miniony piątek. Po przesłuchaniu został przewieziony do policyjnej izby dziecka w Gdańsku, a dziś stanął przed sądem rodzinnym i nieletnich w Elblągu.
       - Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 16-latka środka zapobiegawczego, jakim jest umieszczenie w schronisku dla nieletnich – mówi sędzia Dorota Zientara, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu. - Po to, by – jak napisano w uzasadnieniu - uniknąć zatarcia śladów.
       16-latek jest podejrzany o popełnienie czterech czynów związanych z molestowaniem małoletnich dziewczynek. Do zdarzeń doszło na terenie miasta 5 i 7 listopada. Dziewczynki zostały zaatakowane, gdy wchodziły do klatki schodowej. Sprawca dotykał ich miejsc intymnych.
       Śledztwo w tej sprawie prowadzi elbląska Prokuratura Rejonowa. Po jego zakończeniu 16-latek ponownie stanie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Może mu grozić umieszczenie w zakładzie poprawczym.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama